خانه » سینما و فیلم » براي اولين‌بار پس از 12 سال، «وودي آلن» در فيلم كارگرداني غير از خودش بازي مي‌كند

براي اولين‌بار پس از 12 سال، «وودي آلن» در فيلم كارگرداني غير از خودش بازي مي‌كند

«وودي آلن»، كارگردان سرشناس آمريكايي پس از يك دهه در فيلمي كه خودش آن را كارگرداني نمي‌كند بازي خواهد كرد. وودي آلن كه با فيلم «نيمه‌شب در پاريس» براي سومين‌بار موفق ...

«وودي آلن»، كارگردان سرشناس آمريكايي پس از يك دهه در فيلمي كه خودش آن را كارگرداني نمي‌كند بازي خواهد كرد.

وودي آلن كه با فيلم «نيمه‌شب در پاريس» براي سومين‌بار موفق به كسب جايزه‌ي اسكار بهترين فيلم‌نامه شد‌، قرار است براي اولين‌بار در 10 سال اخير در فيلمي بازي كند كه خودش آن را كارگرداني نمي‌كند.

فيلمي كه وودي آلن در آن مقابل دوربين خواهد رفت، يك اثر كمدي به نام «محوشدن جيگولو» خواهد بود كه «جان تورتورو» آن را كارگرداني خواهد كرد و نگارش فيلم‌نامه‌ي آن نيز برعهده‌ي وي خواهد بود.

به گزارش ورايتي، «سوفيا ورگارا»، بازيگر فيلم‌هاي «خانواده‌ي مدرن» به احتمال فراوان در اين فيلم هم‌بازي وودي آلن خواهد بود. اين پروژه‌ي سينمايي ماه آوريل در گوتام آمريكا كليد خواهد خورد.

آخرين‌بار كه وودي آلن در فيلمي كه خودش آن را كارگرداني نكرده بود بازي كرد به سال 2000 بازمي‌گردد كه در فيلم كمدي «برداشتن اشياء» به كارگرداني «آلفونسو آرائو» بازي كرد.

وودي آلن در جديدترين پروژه فيلم‌اش با نام «تصوير غلط» كه خودش آن را كارگرداني مي‌كند بازي خواهد كرد.

داستان فيلم در رم دوران معاصر روي مي‌دهد و اقتباسي آزاد از کتاب «دکامرون» نوشته «جوواني بوکاچيو» نويسنده قرن 14 ميلادي ايتاليايي است که از 100 داستان تشکيل شده است.

فيلم آلن از چهاربخش جداگانه تشکيل شده است. دو داستان درمورد شخصيت‌هاي آمريکايي در رم است و دو داستان ديگرهم شخصيت‌هاي ايتاليايي در اين شهر را در بر مي‌گيرد.

از مدت‌ها پيش حضور«جسي آيزنبرگ»، «الن پيج»، «پنه‌لوپه کروز» ،«الک بالدوين» «ريکاردو اسکامارچيو» بازيگر فيلم‌هايي چون «شرق غرب است» و «پليس»، ايزابلا فراري (اغتشاش آرام) و سرجو روبيني (مصائب مسيح)در اين پروژه قطعي شده است.

چهارشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۰
بازدیدها 1,100
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 981

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری