خانه » خودرو » طلاق از مردي كه زن و مادر زنش را كتك مي‌زد!

طلاق از مردي كه زن و مادر زنش را كتك مي‌زد!

زني در دادگاه با بيان اينكه اعتياد شوهرم باعث شده است كه او رفتار‌هايش خارج از كنترل شود، گفت: زماني كه شوهرم مواد مخدر مصرف مي‌كند، ديوانه مي‌شود، او حتي ...

زني در دادگاه با بيان اينكه اعتياد شوهرم باعث شده است كه او رفتار‌هايش خارج از كنترل شود، گفت: زماني كه شوهرم مواد مخدر مصرف مي‌كند، ديوانه مي‌شود، او حتي مادرم را نيز كتك مي‌زند. ديگر نمي‌خواهم با او رندگي كنم.

به گزارش خبرنگار حقوقي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، زني در دادگاه‌ خانواده حضور يافت و درخواست جدايي‌اش را به قاضي دادگاه ارائه كرد و خطاب به قاضي گفت: سال 88 با شوهر ازدواج كردم و از همان ابتدا متوجه اعتياد همسرم شدم اما، با وساطت برخي از اقوام، به زندگي ادامه دادم تا شايد همسرم اعتيادش را ترك كند.

وي ادامه داد: ‌خانواده شوهرم از لحاظ مالي در وضعيت بسيار خوبي قرار دارند و مخارج زندگي‌ ما را آن‌ها تامين مي‌كردند و به نظر من دليل اصلي تنبلي و اعتياد همسرم، خانواده‌اش هستند.

زن جوان كه 24 سال داشت، با بيان اينكه شوهرم زماني كه شيشه و كراك مصرف مي‌كند ديوانه مي‌شود، افزود: شوهرم هر زماني كه مواد مخدر مصرف مي‌كند، من را به شدت كتك مي‌زند، به طوري كه اعضاي بدنم دچار شكستگي مي‌شود، اما من با تمام اين مشكلات كنار آمدم تا شايد همسرم بتواند مواد مخدر را كنار بگذارد.

وي خاطر نشان كرد: شوهرم بارها در حضور مادرم من را كتك زده است و يك بار كه مادرم اجازه نداد من راكتك بزند، بي‌شرمانه مادرم را به شدت كتك زد.

زن جوان در حالي كه به آرامي گريه مي‌كرد، گفت: من ديگر نمي‌خواهم با شوهرم به زندگي ادامه دهم و خواهان جدايي از او هستم، همچنين شوهرم سه ماه است كه من را در منزل مشترك‌مان رها كرده و به منزل پدري‌اش رفته است.

به گزارش ايسنا، قاضي دادگاه بعد از شنيدن اظهارات زن جوان به دليل عدم حضور مرد در دادگاه حكمي مبني بر طلاق صادر نكرد و رسيدگي به پرونده را به جلسه بعد موكول كرد.

چهارشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۰
بازدیدها 1,405
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 966

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری