خانه » خانواده » میوه کیلویی 40 هزار تومان

میوه کیلویی 40 هزار تومان

اين ميوه سه برابر ليموترش ويتامين C دارد به گزارش خبرنگار بازار باشگاه خبرنگاران فیسالیس ميوه جديدي است كه تقريبا هم ‌سايز عناب است و گفته مي‌شود اين ميوه بومی مناطق آمریكای جنوبی ...

اين ميوه سه برابر ليموترش ويتامين C دارد

به گزارش خبرنگار بازار باشگاه خبرنگاران فیسالیس ميوه جديدي است كه تقريبا هم ‌سايز عناب است و گفته مي‌شود اين ميوه بومی مناطق آمریكای جنوبی بوده و تركیبی از طعم میوه‌های توت فرنگی، گیلاس، كیوی و آناناس است كه براي تهيه سالاد ، تزئين انواع شيريني‌ يا مواردي از اين دست از آن استفاده مي‌شود.این میوه بدون نگهداری در یخچال بیش از 10 روز ماندگاری دارد و در صورت نگهداری در یخچال حدود دو ماه مدت زمان ماندگاری این میوه افزایش می‌یابد كه در برخي مغازه‌ها در ظروف 100 گرمي به فروش مي‌رسد.

فيسالیس یكی از غنی ترین منابع طبیعی آنتی اكسیدان‌ها و سرشار از ویتامین‌های A – E – C – P – F است و بدن انسان را در مقابل خنثی سازی رادیكال های آزاد كه موجب بروز بیماری هایی همچون سرطان، سكته قلبی، پروستات، آسم و آلرژی می‌شود، حفاظت می‌كند.

در حال حاضر قيمت اين ميوه هر كيلو حدود 40 هزار تومان است.

بر اساس آمار جهانی، میوه فیسالیس در هر هكتار بین 22 تا 36 تن تولید می‌شود و گفته مي‌شود هم اكنون این میوه در 6000 متر مربع از گلخانه های ورامین زیر كشت قرار گرفته كه در فصل زمستان كشت و در بهار برداشت می‌شود.

یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۱
بازدیدها 1,750
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 9588

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری