خانه » شهر من » دامپزشکی بناب برای مدیران کباب فروشیها کلاس آموزشی برگزار كرد

دامپزشکی بناب برای مدیران کباب فروشیها کلاس آموزشی برگزار كرد

این کلاس با همکاری با همکاري موسسه آموزشي بهداشت اصناف و با حضور 85 نفر از اعضاء اين صنف برگزار شد.   سراب - ایلنا: مسئول شبکه دامپزشکی شهرستان بناب از برگزاری ...

این کلاس با همکاری با همکاري موسسه آموزشي بهداشت اصناف و با حضور 85 نفر از اعضاء اين صنف برگزار شد.

 

سراب – ایلنا: مسئول شبکه دامپزشکی شهرستان بناب از برگزاری یکدوره کلاس آموزشی سه جلسه‌ای آشنایی با بیماریهای مشترک و بهداشت فرآورده‌های خام دامی برای متصدیان قصابی‌ها، پرکنده فروشی‌ها مدیران رستوران‌ها وکباب فروشی‌ها شهرستان خبر داد.

به گزارش ایلنا، دکتر مهدی حامی افزود که این کلاس با همکاری با همکاری موسسه آموزشی بهداشت اصناف و با حضور ۸۵ نفر از اعضاء این صنف برگزار شد.

وی آموزش را یکی مولفه‌های مهم در توسعه بهداشت عمومی و کاهش بیماریهای مشترک دانست و گفت: حاضرین در این دوره در رابطه با بیماریهای مشترک انسان و دام، بیماری تب خونریزی دهنده کریمه کنگو (CCHF)، آنفلوانزای طیور و خطرات ناشی از آن و همچنین نحوه برخورد با فرآورده‌های خام دامی آشنا شدند.

رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان بناب از شهروندان خواست: فراورده‌های خام دامی مورد نیاز خود را از مراکز مجاز و تحت نظارت دامپزشکی تهیه نمایند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را با شماره تلفن ۱۵۱۲ اطلاع دهند.

شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۱
بازدیدها 1,480
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 9426

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری