خانه » سینما و فیلم » آغاز فيلمبرداري «فرزند چهارم» با فرمان مسعود كيميايي

آغاز فيلمبرداري «فرزند چهارم» با فرمان مسعود كيميايي

فيلم سينمايي «فرزند چهارم» با حضور افتخاري مسعود كيميايي در پشت دوربين كليد خورد.   به گزارش خبرنگار بخش سينمايي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در مراسمي كه ـ شامگاه ـ 12 مرداد ...

فيلم سينمايي «فرزند چهارم» با حضور افتخاري مسعود كيميايي در پشت دوربين كليد خورد.

 

به گزارش خبرنگار بخش سينمايي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در مراسمي كه ـ شامگاه ـ 12 مرداد ماه ـ در پرديس گالري ملت برگزار شد در صحنه‌اي از فيلم، مهتاب كرامتي و ياسمين ملك نصر مقابل دوربين قرار گرفتند و با فرمان «بفرماييد» مسعود كيميايي بازي خود را آغاز كردند كه در نهايت با «قطع كنيد» اين كارگردان، اولين صحنه «فرزند چهارم» گرفته شد.

 

پيش از آغاز فيلمبرداري، كيميايي در سخناني با بيان اينكه براي اولين بار است كه در ابتداي فيلمبرداري چنين كاري حضور پيدا كرده گفت: اعتقاد كمي به فيلم‌هاي جشنواره‌اي دارم ولي چند كار از وحيد موساييان ديده‌ام و دوست داشتم اينجا باشم.

 

وي با اشاره به موضوع اين فيلم كه در آفريقا مي‌گذرد اظهار كرد:چه خوب كه اين فيلم موضوع و نگاهي انساني دارد و به دور از مسايل سياسي ساخته مي‌شود و اميدوارم مثل كارهاي ديگر موساييان خوب شود و جايزه بگيرد.

 

اين كارگردان بار ديگر تاكيد كرد: من از ابتدا هم سينماي جشنواره‌اي را دنبال نمي‌كردم چرا كه معتقدم همه روي سن رفتن‌ها يك لحظه است و تمام مي‌شود.

 

كيميايي همچنين در صحبت‌هايش به تصاوير مستندي كه ساعاتي پيش ديده بود اشاره كرد و با تعريف آن گفت: چند شير يك بوفالو را براي شكار گرفته بودند و خيلي بي‌رحمانه به آن حمله مي‌كردند كه اين كار بسيار تاثيرگذار بود و خواستم برايتان تعريف كنم تا به آن فكر كنيد.

 

وحيد موساييان كارگردان اين فيلم درباره حضور مسعود كيميايي در شروع فيلمبرداري «فرزند چهارم» به ايسنا گفت: ايشان فيلم «گلچهره» را ديده بودند و از كار خوششان آمده بود و باعث شده بود به هم نزديك‌تر شويم و انگيزه‌اي شد تا شروع كار با ايشان باشد.

 

وي درباره صحنه اول اين فيلم توسط كيميايي كليد خورد اظهار كرد: اين صحنه به سكانس سوم فيلم مربوط مي‌شود و نمايشگاه عكس از كودكان كار كه توسط مهتاب كرامتي برگزار شده و ياسمين ملك نصر به عنوان كارگردان و فريدون شهبازيان به عنوان آهنگساز به ديدن نمايشگاه آمده‌اند.

 

اين كارگردان افزود: ما حدود 10 روز ديگر در تهران كار داريم و بعد به سومالي مي‌رويم كه طي يك ماه و نيم در آنجا فيلمبرداري خواهيم داشت و تلاش مي‌كنيم كار به جشنواره فيلم فجر برسد.

 

به گزارش ايسنا، در مراسم آغاز به كار فيلمبرداري «فرزند چهارم» علاوه بر عوامل توليد اين فيلم افرادي چون حسن نجاريان ـ قائم مقام بنياد سينمايي فارابي ، سيدهادي منبتي ـ رييس موسسه تصوير شهر ـ حسن حسن‌دوست و حبيب اسماعيلي حضور داشتند.

 

در اين فيلم علاوه بر مهتاب كرامتي و ياسمين ملك نصر؛ مهدي هاشمي، حامد بهداد و حسين محب اهري به ايفاي نقش مي‌پردازند.

 

 

مراسم افتتاحيه فيلم «فرزند چهارم» با ضيافت افطار همراه شد.

 

 

 

 

افتتاحیه فیلمبرداری فرزنده چهارم
شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۱
بازدیدها 2,107
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 9383

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری