خانه » دکوراسیون » قبل از خرید مبل راحتی این مطلب را حتماً بخوانید

قبل از خرید مبل راحتی این مطلب را حتماً بخوانید

یکی از گران‌ترین وسایل خانه مبل‌ها هستند، هنگام خرید دقت لازم را به عمل آورید. به گزارش خبرنگار بازار باشگاه خبرنگاران از آن‌جا که مبل‌ها گران بوده، فضای زیادی اشغال می‌کنند و اعضاء ...

یکی از گران‌ترین وسایل خانه مبل‌ها هستند، هنگام خرید دقت لازم را به عمل آورید.

به گزارش خبرنگار بازار باشگاه خبرنگاران از آن‌جا که مبل‌ها گران بوده، فضای زیادی اشغال می‌کنند و اعضاء خانواده وقت زیادی را روی آن می‌گذرانند، خوب است قبل از خرید با توجه به بودجه خود از نکات مهم و در واقع بایدها و نبایدها اطلاع داشته باشید.

برای چه منظور می‌خواهید از مبل استفاده کنید؟ هدف شما دیدن تلویزیون، استراحت و خواندن کتاب است یا دوست دارید مبل رسمی بوده بیشتر برای پذیرایی از میهمان استفاده شود؟

مبل باید دارای بهترین کیفیت باشد. با توجه به گران بودن، باید دوام داشته باشند. به یاد داشته باشید که یک مبل معمولی حداقل 10 سال و یک مبل محکم تا 25 سال عمر می‌کند.

فراموش نکنید قبل از خرید، پشت مبل را امتحان کنید. اگر فضای خالی داشته باشد، خوب ساخته نشده است و باید پشت آن پر شود.

قبل از خرید، با نشستن روی مبل، انداختن یک پا روی پای دیگر آن را امتحان کنید، قبل از امتحان فروشگاه را ترک نکنید.

اندازه‌ها را فراموش نکنید. یادداشتی بردارید و در آن طول، عرض، عمق، ارتفاع و طول دسته‌ها را یادداشت کنید. باید مطمئن شوید که مبل از در ورودی، راه‌پله‌ها و گوشه‌ها رد می‌شود.

از مناسب بودن روکش، مطمئن شوید. به خصوص اگر دارای فرزند هستید نیاز به چیزی دارید که راحت تمیز شود و زیاد لکه‌ها را نشان ندهد.

چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۱
بازدیدها 2,571
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 8836

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری