خانه » بین المللی » گرانترين لباسهاي تازه عروس خانواده سلطنتي انگليس

گرانترين لباسهاي تازه عروس خانواده سلطنتي انگليس

با اينكه بحران اقتصادي در انگليس هر روز وارد مرحله جديد و در واقع سخت تري مي شود، اما بريز و بپاش هاي خانواده سلطنتي در اين كشور بدون توجه ...

با اينكه بحران اقتصادي در انگليس هر روز وارد مرحله جديد و در واقع سخت تري مي شود، اما بريز و بپاش هاي خانواده سلطنتي در اين كشور بدون توجه به مشكلاتي كه همواره گريبانگير شهروندان انگليسي است، ادامه دارد.

به گزارش سرويس بين الملل باشگاه خبرنگاران ، بطوريكه براساس برآورد و اعلام مجله فوربز؛ شاهزاده چارلز در فاصله آوريل 2011 تا مارس 2012 حدود 31 ميليون دلار هزينه كرده است و اين در حاليست كه هزينه مراسم ازدواج سلطنتي كيت و ويليام جزء اين هزينه ها نبوده است.

حال با ورود كيت به خانواده سلطنتي انگليس كه به خاطر سليقه اش در مد، بارها مورد تحسين قرار گرفته و در ليست “خوش پوشان” بسياري از مجلات مد قرار دارد، به نظر مي رسد هزينه هاي سلطنتي و بريز و بپاش هاي اين خانواده نيز چنند برابر شده است.

شاهد آن نيز لباسهاي گرانقيمتي است كه در بسياري از مراسم سطح بالاي سلطنتي پوشيده است. لباسهايي كه قيمت آنها با هزينه زندگي چند خانواده انگليسي در طول يك ماه برابري مي كند.

تعدادي از گرانترين لباسهاي كيت در مراسم و جشن هاي مختلف به شرح زير است:

1-مراسم ازدواج سلطنتي

طراح اين لباس خياط و طراح لباس معروفي به نام الكساندر مك كوئين بوده و لباس عروس كيت هزينه اي حدود 400000 دلار دربر داشته است.

2-مراسم جوايز نظامي ساليانه “سان”

اين لباس 7049 دلاري كيت نيز طراح قابلي چون الكساندر مك كوئين داشته و پارچه آن از جنس مخمل بوده است.

3- مراسمي به مناسبت المپيك

اين لباس هزينه اي حدود 5178 دلار دربر داشته و رنگ آبي آن نشان مي دهد كه دنياي لباس هاي كيت فقط به سياه و سفيد خلاصه نمي شود.

4- مراسم بافتا

اين لباس 4686 دلاري كيت نيز كار ديگري از طراح لباس هيا او، مك كوئين است.

5-جشن داياموند جوبيلي ملكه اليزابت

اينبار كيت لباسي با رنگ خاص را به مناسبت شصتمين سالگرد نشستن ملكه اليزابت دوم بر تخت پس از مرگ پدرش انتخاب كرده بود. اين لباس هزينه اي حدود 3570 دلار دربر داشته است.

6-ريدو مال، اتاوا، كانادا

لباس كيت در مسافرتي با همسرش به كانادا كه 3175 دلار بوده است.

7-مراسم نشان “بند جوراب”

اين جشن و مراسم با نام جالبش به مراسمي گفته مي شود كه به طور ساليانه در انگليس براي اعطاي نشانهاي درباري و اشرافي انگلستان توسط ملكه اعطا مي شود. هزينه طراحي و دوخت اين لباس 2750 دلار بوده است.

8-بازديد از جزيره شاهزاده ادوارد، كانادا

لباس كيت در بازديد از جزيره شاهزاده ادوارد، حدود 1963 دلار هزينه داشته است.

9-پذيرايي در خانه سركنسول، لس آنجلس

لباس كيت در اين مراسم 1118 دلار است.

10-مراسم اعلام رسمي نامزدي كيت و ويليام

در ميان لباس هاي عنوان شده، اين لباس با قيمت 616 دلار در واقع ارزانترين آنهاست.

دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۱
بازدیدها 7,631
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 8518

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری