خانه » خودرو » مرسدس بنز، سری E را متحول می‌کند!

مرسدس بنز، سری E را متحول می‌کند!

اخیرا اخباری به بیرون درز پیدا کرده بود که حکایت از این داشت که خودروساز لوکس آلمانی در نظر دارد تغییرات جدی در سری E  خود بدهد و حالا به ...

اخیرا اخباری به بیرون درز پیدا کرده بود که حکایت از این داشت که خودروساز لوکس آلمانی در نظر دارد تغییرات جدی در سری E  خود بدهد و حالا به نظر می‌رسد این اخبار صحت داشته است.

پیش از این که شایع شد مرسدس بنز قصد دارد در  سری جدید E از چهار چراغ جلو استفاده کند نظرها به طراحی چراغ جلو دوگانه بود و البته مرسدس  بنز علاوه بر این تغییرات به اصلاح پنل عقب و چراغ‌های جلویی و عقبی دوگانه نیز اقدام کرده است و در حقیقت مرسدس بنز علاوه بر در نظر گرفتن طراحی ظریف‌تر برای کلاس لوکس خود یعنی E  در تلاش برای جدا شدن از سری c  اسپرت برادر نیز است.

تخمین زده می‌شود این سدان شیک بنز در تابستان یا بهار سال ۲۰۱۳  با سری AMG و در ۳ نسخه و مدل ترکیبی کلاس  E  عرضه شود.

در ضمن یک لیست طولانی از اتقاء فن آوری‌ها برای این خودر وجود دارد که این سری را کاملا نونوار می‌کند که از آن جمله می‌توان به بهبود دستیار شب، دستیار نور دینامیک،  دستیار کنترل هوشمند جاده، دستیار هوشمند ترمز، دستار سیستم تراکم ،نمایش بالای سر و دستیار جادویی کنترل خودرو اشاره کرد و البته برای ما مشکل است که باور کنیم تمام این فن اوری‌ها به سری ۲۰۱۴ کلاس E  می‌آید ولی خودروساز آلمانی همیشه ثابت کرده که پای حرف خود می‌ایستد.

سه شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۰
بازدیدها 1,283
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 838

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری