خانه » فناوری » برنده جایزه ده‌هزار دلاری دانلود ۲۵ میلیاردمین برنامه آی‌تونز که بود؟

برنده جایزه ده‌هزار دلاری دانلود ۲۵ میلیاردمین برنامه آی‌تونز که بود؟

روز شنبه بود که اپل از شکستن رکورد دانلود ۲۵ میلیاردمین برنامه از اپ‌استور و اعطای جایزه ده هزار دلاری به کاربر خوش‌شانس دریافت‌کننده آن برنامه خبر داد حالا اپل امروز ...

روز شنبه بود که اپل از شکستن رکورد دانلود ۲۵ میلیاردمین برنامه از اپ‌استور و اعطای جایزه ده هزار دلاری به کاربر خوش‌شانس دریافت‌کننده آن برنامه خبر داد

حالا اپل امروز و در اطلاعیه بعدی خود در این خصوص اعلام کرده است که این کاربر خوش‌شانس یک فرد چینی با نام چانلی‌فو از ژینگادو چین بوده است که برنده یک کارت هدیه ده هزار دلاری خرید از آی‌تونز شده است.( احتمالا تا آخر عمر برای او بس خواهد بود!)

اما نکته جالب‌تر این است که بنابر اعلام اپل این کاربر چینی نسخه رایگان یک بازی شرکت دیسنی  با عنوان ” Where’s My Water? ” (آب من کجاست؟) را دانلود کرده است که از شانس او ۲۵ میلیاردمین برنامه دریافتی از اپ‌استور بوده است. البته این بازی پیش تر به عنوان بهترین بازی سال ۲۰۱۱ از سوی برخی وب‌سایت‌های معتبر شناخته شده است.

شرکت اپل پیش از این نیز در ابتدای بهمن ماه سال گذشته به دریافت‌کننده ۱۰ میلیاردمین برنامه از اپ‌استور خود کارت هدیه ده‌هزار دلاری خرید از آی‌تونز را هدیه داده بود (اینجا بخوانید) البته در آن زمان برنده خوش‌شانس ۱۳ ساله اپل علاوه بر ان کارت هدیه یک آی‌پاد تاچ، یک دستگاه مک‌بوک پرو و یک تایم‌کپسول نیز از اپل دریافت کرده بود.

سه شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۰
بازدیدها 1,088
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 834

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری