خانه » شهر من » درخواست طلاق زن جوان براي دريافت 777 شاخه گل رز!

درخواست طلاق زن جوان براي دريافت 777 شاخه گل رز!

زني در دادگاه گفت: علاقه زيادي به گل دارم، اما شوهرم هيچ‌گاه در طول زندگي مشترك براي من گلي نخريده است به همين دليل خواهان مهريه خود هستم. به گزارش خبرنگار ...

زني در دادگاه گفت: علاقه زيادي به گل دارم، اما شوهرم هيچ‌گاه در طول زندگي مشترك براي من گلي نخريده است به همين دليل خواهان مهريه خود هستم.

به گزارش خبرنگار حقوقي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، زن جواني با حضور در دادگاه خانواده درخواست طلاق خود را به قاضي دادگاه ارائه داد و خطاب به قاضي گفت: مهريه‌ام 777 شاخه گل رز است و تا به امروز كه سه سال از زندگي ما مي‌گذرد، شوهرم حتي يك شاخه گل به من هديه نداده است.

وي ادامه داد: شوهرم فرد بسيار خسيسي است و تاكنون هيچ گلي را در طي مناسبت‌هاي مختلف به من هديه نكرده است و من علاوه بر طلاق خواهان مهريه خود هستم، زيرا مي‌خواهم با دريافت مهريه‌ام، شوهر خسيسم را آزار دهم.

 

زن جوان كه 27 سال داشت، افزود: شوهرم وضع مالي خوبي دارد اما همانند خانواده‌اش بسيار خسيس است. حتي دلش نمي‌آيد به مناسبت روز زن يا تولدم، هديه‌اي را براي من تهيه كند. سه سال است اين حرف‌ها را در دلم نگه داشته‌ام اما امروز به دادگاه آمده‌ام تا از او طلاق بگيرم.

در ادامه جلسه دادگاه، شوهر اين زن كه 38 سال سن داشت، افزود: همسرم از من توقع دارد كه ماهي دو بار به سفرهاي خارج از كشور برويم اما من مخالف اين ريخت و پاش‌ها هستم به همين دليل من را خسيس مي‌داند.

 

وي ادامه داد: به همسرم گفته‌ام منزل‌مان را كه 200 متر بنا دارد به عنوان مهريه به نامش مي‌كنم اما او اصرار دارد كه 777 شاخه گل رز را بگيرد من نيز مخالف اين موضوع هستم زيرا با اين كار گويي پول‌هايم را دور مي‌ريزم.

زن جوان در ادامه بار ديگر خطاب به قاضي گفت: شوهرم مي‌داند من به گل علاقه دارم و بايد مهريه من را پرداخت كند. در واقع هدف من اين است كه كمي از دلبستگي به پول‌هايش را كم كند.

وي ادامه داد: اگر شوهرم مهريه‌ام را به طور كامل پرداخت كند، از درخواست طلاق منصرف مي‌شوم.

به گزارش ايسنا، قاضي دادگاه بعد از شنيدن اظهارات طرفين، مرد جوان را محكوم به پرداخت مهريه كرد.

چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۱
بازدیدها 1,345
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 8104

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری