خانه » فناوری » مانیتورهای شیشه ای

مانیتورهای شیشه ای

تکنولوژی همه روزه در حال پیشرفت و ترقی است و از همین رو نیز هر روز موارد جدیدی در آن دیده می شود. در این میان عرصه تکنولوژی های کامپیوتری ...

تکنولوژی همه روزه در حال پیشرفت و ترقی است و از همین رو نیز هر روز موارد جدیدی در آن دیده می شود. در این میان عرصه تکنولوژی های کامپیوتری بیش از دیگران در حال پیشرفت است.

به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران، به تازگی یکی از شرکت های تولید کننده وسایل و ابزار کامپیوتری به دنیال تولید مانیتورهای شفاف رفته است. این شرکت اعلام کرده است که می توان از این مانیتورها در شیشه های جلویی ماشین و همچنین برای تبلیغات استفاده کرد.

از دیگر امکانات این مانیتور می توان به هوشمند بودن آن اشاره کرد. به طوری که شما با قرار دادن آن در مقابل اشیا می توانید اطلاعاتی را در مورد آن به دست آورید. برای مثال اگراین مانیتور را در مقابل یک نقشه قرار دهید به شما اطلاعات مسیرها و وضعیت ترافیک را در راه ها می دهد.

شرکت سازنده در مورد نحوه ساهت این محصولات و همچنین طراحی آن اعلام کرده است که از پرده های شفافی استفاده می کند که به شما اجازه دیدن پشت صفحه را می دهد و در همین حال نیز از خود نوری تولید می کند که باعث پخش شدن اطلاعات می شود.

با توجه به این که این روزها نیز صفحات شفاف وجود دارند این شرکت سعی دارد تا یک مانیتور نازکتر با قابلیت های بالا و تمام رنگی تولید کند و لازم به ذکر است که این شرکت اعلام کرده است که بیش از 20 سال بر روی این پروژه کار کرده است.

دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۱
بازدیدها 1,575
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 7913

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری