خانه » سینما و فیلم » تئاتر » تئاترشهر ميزبان 5 نمايش جديد مي شود

تئاترشهر ميزبان 5 نمايش جديد مي شود

مجموعه‌ي تئاتر شهر با پایان يافتن چهاردهمین جشنواره‌ي بین‌المللی تئاتر عروسکی تهران - مبارک میزبان پنج اثر نمایشی جدید در تالارهای مختلف خواهد بود. به گزارش باشگاه خبرنگاران، در تالار اصلی نمایش ...

مجموعه‌ي تئاتر شهر با پایان يافتن چهاردهمین جشنواره‌ي بین‌المللی تئاتر عروسکی تهران – مبارک میزبان پنج اثر نمایشی جدید در تالارهای مختلف خواهد بود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، در تالار اصلی نمایش «سیاست خواجه» نوشته‌ي عبدالحی شماسی و به کارگردانی سیدعظیم موسوی ساعت 20 با مدت زمان 100 دقیقه و قیمت بلیت 12هزار تومان به صحنه خواهد رفت.

در تالار چهارسو نمایش جدید «آنتوان و مسافر کوچولو» نوشته و کار حسن باستانی از 19 تیر ساعت 20 با مدت زمان 70 دقیقه و قیمت بلیت 10هزار تومان میزبان دوست‌داران تئاتر است.

«به دهکده جهانی خوش آمدی پینوکیو» نیز عنوان اثر نمایشی جدیدی نوشته‌ي داریوش رعیت و کارگردانی مسعود موسوی است که از 18 تیرماه ساعت 19:30 با مدت 65 دقیقه و قیمت بلیت 8هزار تومان در تالار قشقایی به صحنه می‌رود.

در تالار سایه نیز از 18 تیرماه نمایش جدید «خرس» نوشته آنتون چخوف به کارگردانی اسماعیل شفیعی ساعت 19 با مدت زمان 70 دقیقه و قیمت بلیت 8هزار تومان پذیرای علاقه‌مندان تئاتر است.

در کارگاه نمایش هم نمایش جدید دیگری با عنوان «گورگیر» نوشته‌ي فرهاد زارعی و سیروس همتی به کارگردانی علی یعقوب‌زاده از 18 تیرماه ساعت 17:30 با مدت زمان 75 دقیقه و قیمت بلیت 6هزار تومان به صحنه خواهد رفت.

«مستر پرزیدنت» نوشته و کار رضا صورتی و مصطفی حاجی قاسمی نیز ساعت 18 با قیمت بلیت 5هزار تومان در سالن تشریفات تئاتر شهر اجرا می‌شود.

در سالن انتظار تالار اصلی نمایش «شیوه استفاده از دستگاه» به کارگردانی نیما دهقانی از 18 تیرماه ساعت 15:30 با مدت زمان 5 دقیقه و قیمت بلیت 5هزار تومان میزبان تماشاگران تئاتر است.

نمایش «عشق من حامد بهداد» با نويسندگي، کارگردانی و بازی افشین هاشمی و زهیر یاری که از 10 اردیبهشت‌ماه ساعت 18 به مدت زمان 50 دقیقه و قیمت بلیت 5هزار تومان در کافه‌تریای تالار اصلی اجرای خود را آغاز کرده است تا 31 تیر به اجرای خود ادامه خواهد داد.

شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۱
بازدیدها 1,327
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 7802

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری