خانه » موسیقی » گروه موسیقی «ترنگ» با دو خواننده به روی صحنه می رود

گروه موسیقی «ترنگ» با دو خواننده به روی صحنه می رود

گروه موسیقی «ترنگ» به سرپرستی و آهنگسازی برزو امیری در تالار رودكی به روی صحنه می رود. حمید خزاعی خواننده این گروه با اعلام این خبر، درباره جزئیات این کنسرت گفت: ...

گروه موسیقی «ترنگ» به سرپرستی و آهنگسازی برزو امیری در تالار رودكی به روی صحنه می رود.

حمید خزاعی خواننده این گروه با اعلام این خبر، درباره جزئیات این کنسرت گفت: «این برنامه 27 و 28 تیر ماه سال جاری در دو بخش کردی و فارسی برگزار خواهد شد که خوانندگی بخش كردی این كنسرت برعهده محمدرضا دارابی است و قطعاتی چون «ناری ناری»، «دلتنگ و ناشاد»، «افسانه»، «شیرین و فرهاد»، «فصل وهار» و «چوپی» اجرا خواهد شد.
در بخش فارسی این برنامه هم که بنده خوانندگی آن را برعهده  دارم، قطعاتی چون «نوایی نوایی(خراسانی)»، «دود میخیزد»، «ساز و آواز»، «چهار مضراب»، «بیا با هم»، «زلفا یارم(خراسانی)» و «كشور ایران» اجرا می شود.

در این اجراها محمد موسوی (تار)، محمد اصغری (سنتور)، میلاد پرصبر (تار باس)، حامد هادیان (عود و دیوان)، مجید علیزاده (تنبك)، ابراهیم احمدی (دف)، مریم نیك بین (هم خوان)، ثمین مهرپویان (هم خوان)، نگین یزدانی (هم خوان) به عنوان اعضای گروه ترنگ برزو امیری سرپرست، آهنگساز و نوازنده كمانچه را همراهی خواهند كرد.

علاقمندان برای تهیه بلیط برای این کنسرت می‌توانند با شماره های 02166705101-7، 09350705014 و 09351611007 تماس حاصل نمایند.

چهارشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۱
بازدیدها 1,221
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 7693

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری