خانه » خودرو » خودرو تیم فرمول وان لوتوس

خودرو تیم فرمول وان لوتوس

ودروسازان برای نمایشگاه خودرو ژنو برنامه‌های بزرگی دارند و حالا ما نخستین تصاویر را از نسخه مخصوص لوتوس برای این نمایشگاه منتشر می‌کنیم. این خودرو انحصاری کار تیم فرمول وان لوتوس ...

ودروسازان برای نمایشگاه خودرو ژنو برنامه‌های بزرگی دارند و حالا ما نخستین تصاویر را از نسخه مخصوص لوتوس برای این نمایشگاه منتشر می‌کنیم.

این خودرو انحصاری کار تیم فرمول وان لوتوس بر روی خودروی Evora است که با نام تجاری  Lotus F1 Limited Edition Evora GTE در تعداد بسیار محدود تولید خواهد شد و البته جزئیات فنی این خودرو تاکنون اعلام نشده است ولی به سادگی می‌توان استفاده  گسترده از فیبر کربن را در بدنه خودرو شاهد بود.

این یک شاهکار فوق العاده برای راندن در خیابان است که از دارای استاندارد GTE  که استاندار لوتوس در مقابل استاندارد پوشه یعنی GT3 است بهره می‌برد و نسبت به مدل اریجینال در حدود ۲۰۰ پوند وزن کمتر دارد که در مقابل نیز دارای تغییرات ظاهری همچون افزایش چند اینچی عرض و همچنین کشیدگی قابل ملاحظه بینی خودرو است.

همگی می‌دانیم که خودروهای سری  GTE قدرتمندترین خودروهای لوتوس بوده‌اند و آخرین  GTE  داری موتور سوپرشارژ ۳٫۵ لیتری V6 با ۴۴۴ اسب بخار قدرت بود و به نظر می‌رسد باید منتظر افزایش این اعداد در مدل جدید نیز باشیم.

گفتنی است که قرار است این خودرو طی مراسم رسمی‌با حضور کیمی‌رایکونن ستاره فرمول وان رونمایی شود تا کیمی‌نیز کمی‌پشت فرمان خودرو نشسته و با آن نمایشی دلپذیر ارائه کند.

سه شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۰
بازدیدها 1,254
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 755

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری