خانه » سلامت » تشخیص بیماری از روی راه رفتن

تشخیص بیماری از روی راه رفتن

اگر فردی بدون چرخش دست راه برود، نشان دهنده این امر است که ستون فقرات او به خوبی حمایت نمی شود؛ زیرا برخی موانع حرکتی در پشت او قرار دارند. ...

اگر فردی بدون چرخش دست راه برود، نشان دهنده این امر است که ستون فقرات او به خوبی حمایت نمی شود؛ زیرا برخی موانع حرکتی در پشت او قرار دارند. این مسئله نشان دهنده درد پشت یا صدمه ای در حال وقوع است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، پیاده روی روی تردمیل در عرض چند ثانیه اطلاعاتی در مورد وضعیت بدنی تان در اختیار شما قرار می دهد. اما جهش، گام برداشتن و وضع بدن در حال راه رفتن اطلاعات شگفت انگیزی در مورد بدن در اختیار ما قرار می دهد. چارلز بلیتز عضو جراحی ارتوپد آمریکا می گوید، «بسیاری از پزشکان وقتی افراد را در حال راه رفتن می بینند می توانند بیماری شان را تشخیص دهند، یا بگویند درچه شرایط جسمی قرار دارند و اگر وضعیت شان رضایت بخش نیست با چه مشکلاتی روبه رو هستند. »

حرکت لا کپشتی ممکن است نشان دهنده طول عمر کوتاه باشد

طبق نتایج دانشگاه پترزبورگ که در ژوئن 2011 در مجله سلامت آمریکا منتشر شد، سرعت داشتن راه رفتن می تواند نشانه قابل اعتمادی برای طول عمر زیاد باشد.

از بین 36 هزار نمونه که همگی بالای 65 سال داشتند، کسانی که میانگین سرعتشان دو قدم در ثانیه بود احتمال مر گشان از آنانی که میانگین سرعت شان 3/ 3 قدم در ثانیه بود، بیشتر بود.

همچنین داشتن بیماری های مزمن، سیگار کشیدن، حجم ماهیچه ها و… در کوتاه شدن عمرموثر است.

ثابت نگه داشتن دست ها در هنگام راه رفتن نشان دهنده دردهای پشت و سکته

استیوبالی فیزیوتراپیست می گوید: «روشی که ابداع کرده ایم واقعا شگفت انگیز است. وقتی پای چپ به جلو می رود، ستون فقرات به راست می چرخد و در این موقع دست راست به عقب می رود هماهنگی ماهیچه در دو طرف سبب تقویت قسمت پشت می گردد.

اگر فردی بدون چرخش دست راه برود، نشان دهنده این امر است که ستون فقرات او به خوبی حمایت نمی شود؛ زیرا برخی موانع حرکتی در پشت او قرار دارند. این مسئله نشان دهنده درد پشت یا صدمه ای در حال وقوع است.

قدم افتاده: فاصله دیسک احتمال سکته

گاهی نیازی نیست که کارشناسان بد ن تان را در حال راه رفتن ببینند، آنها از صدای قد م های تان پی به حقیقت می برند. شرایطی که قد م های افتاده نام دارد؛ وقتی در حال راه رفتن پای تان روی زمین بلغزد.

جین اندرسون، رئیس پیشین موسسه سلامت زنان آمریکا می گوید: «این امر ضعف ماهیچه جلویی استخوان درشتنی است.

به گزارش فرهیختگان، یک قدم سالم با ضربه پاشنه پا شروع م یشود، سپس پا آهسته روی زمین می آید، پس از آن نوک پنجه بلند می شود و نوبت دوباره به پاشنه می رسد. اما در گام افتاد ه، کنترل ماهیچه وجود ندارد و پا نمی تواند به آهستگی روی زمین برگردد.

در عوض روی زمین می لغزد و سر می خورد. اندرسون می گوید: «این مسئله می تواند نشانه سکته، صدمه های عصب ماهیچه یا به هم فشردگی عصبی با شد. از آنجا که می تواند عصبی را که در حال سفر به پا است، در فشار قرار دهد. از هم گسیختگی دیسک یک عارضه شایع آ ن است. یک علت دیگر که به ندرت پیش می آید اگر عصب عادی ناگهان از فشار رهایی یابد می جهد و پاهایتان درهم گره می خورند.

دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۱
بازدیدها 1,122
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 7210

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری