خانه » سینما و فیلم » تئاتر » اجرای نمایش «رینارد روباهه» در تالار هنر

اجرای نمایش «رینارد روباهه» در تالار هنر

خبرگزاری میراث فرهنگی – گروه میراث فرهنگی - نمایش «رینارد روباهه» به کارگردانی «عبدالله آتشانی» که پیشتر از چهارم تیرماه در تالار هنر به روی صحنه برود، با تغییراتی در ...

خبرگزاری میراث فرهنگی – گروه میراث فرهنگی – نمایش «رینارد روباهه» به کارگردانی «عبدالله آتشانی» که پیشتر از چهارم تیرماه در تالار هنر به روی صحنه برود، با تغییراتی در زمان اجرا، از امروز دوشنبه پنجم تیرماه و راس ساعت 18:15 به روی صحنه می رود.
«عبدالله آتشانی» این نمایش را با متنی نوشته «آرتور فاکویز» و ترجمه «مریم سلطانیان» برای اجرا در تالار هنر آماده کرده که اجراهای آن از روز پنجم تیر سال جاری و در ساعت 18:15 می شود.
این نمایش برای گروه سنی کودک و نوجوان تولید شده و داستان جنگلی را بازگو می‌کند که در آن رینارد روباهه به مدت یک سال محکوم می‌شود به این که نباید از او حقه و کار خلافی سر بزند. با این حال،او برخلاف قانون تصویب‌شده توسط سلطان جنگل، به آزار دیگر حیوانات جنگل ادامه می‌دهد.
نمایش رینارد روباهه در تالار هنر
مجید امیری،مریم آشوری،بهنام شرفی،رضا نعمتیان،مسعود جوادیان،شاقینه کاراپتیان و عبدالله آتشانی بازیگران این نمایش موزیکال کودکانه هستند.همچنین از عوامل فنی نمایش می‌توان اشاره داشت به طراح صحنه:سینا ییلاق‌بیگی،طراح لباس:زهرا یعقوبی،مدیران صحنه:محسن سلیمانی و اسحاق علی‌آقایی،آهنگساز:شهروز هماوران،طراح پوستر و بروشور:مرضیه سرمشقی،عکاس:شیوا شیبانی و مسئول روابط‌عمومی گروه:احمدرضا حجارزاده.
«رینارد روباهه» از تاریخ یادشده،هر روز جز شنبه‌ها در تالار هنر پذیرای علاقه‌مندان به تئاتر خواهد بود.برای کسب اطلاعات تکمیلی،می‌توانید با دو شماره 09381810094 و 09193406842 تماس بگیرید.
دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۱
بازدیدها 1,797
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 7202

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری