خانه » خودرو » بنتلی در نمایشگاه ژنو ساعت رونمایی می‌کند!

بنتلی در نمایشگاه ژنو ساعت رونمایی می‌کند!

خودروها تمام وسایلی نیستند که در نمایشگاه خودرو ژنو به نمایش درخواهند آمد زیرا شرکت بسیار معروف خودروسازیبنتلی بریتانیایی در نظر دارد ساعت جدید خود را که بر اساس  V8 ...

خودروها تمام وسایلی نیستند که در نمایشگاه خودرو ژنو به نمایش درخواهند آمد زیرا شرکت بسیار معروف خودروسازیبنتلی بریتانیایی در نظر دارد ساعت جدید خود را که بر اساس  V8 Continental طراحی و تولید شده است در این نمایشگاه رونمایی کند.

این ساعت بسیار معروف و انحصاری دارای فلز قرمز بسیار معروف اینر بزل با داشتن مختصات ۲۴ مکان جهانی است که مانند همه ساعت‌های بریتلینگ (سازنده ساعت بنتلی)  همیشه لوکس و زرق و برق دار بوده‌اند.

هنوز هیچ گونه قیمت گذاری برای این ساعت ویژه بنتلی اعلام نشده است ولی برای این گجت لوکس باید انتظار قیمت بالای ۱۰ هزار دلار را داشته باشیم  که البته بنتلی با دریافت یک پیش پرداخت، رنگ دلخواه شما را نیز به آن اضافه می‌کند.

گفتنی است که فقط ۲۵۰ عدد از این ساعت تولید خواهد شد و قرار است به همراه آن کلکسیونی از نگاه دارنده کارت، کیف جیبی چرمی‌و.. رونمایی شود  که بالطبع دارای قیمت بالایی به همراه ساعت ویژه‌تر آن خواهند بود.

دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۰
بازدیدها 1,423
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 694

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری