خانه » خودرو » رونمایی از بی ام و آلپینا B7 پربازده

رونمایی از بی ام و آلپینا B7 پربازده

شرکت خودروسازی بی ام و در جدیدترین گزارش خود، از جزئیات فنی و قیمتگذاری آلپینا B7 سدان خبر داد. شایان ذکر است این طرح بی ام و جزء طرح های سری ...

شرکت خودروسازی بی ام و در جدیدترین گزارش خود، از جزئیات فنی و قیمتگذاری آلپینا B7 سدان خبر داد.

شایان ذکر است این طرح بی ام و جزء طرح های سری 7 می باشد. این خودروی لوکس پربازده بی ام و در 4 استاندارد عرضه خواهد شد: 2 مدل با طول استاندارد محور چرخ ها، با و یا بدون سیستم تمام چرخ xDrive ، 2 مدل با طول محور بلند چرخ ها، با و یا بدون سیستم xDrive.

تمامی 4 طرح مذکور اندکی پس از رونمایی در Concours d’Elegance in ساحل پبل، در آگوست، وارد بازار فروش خواهند شد . حداقل قیمت این اتومبیل 127600دلار بوده، و اگر مجهز به xDrive باشد قیمت آن برابر با130600 دلار می شود. حالا اگر طول محور چرخ های عقب بلند باشد، قیمت کمی بالاتر رفته و از 131500 دلار آغاز خواهد شد و در صورتیکه مجهز به سیستم xDrive باشد 3000دلار دیگر به قیمت قبلی اضافه می گردد.

این خودروی جدید، علاوه بر بهبودهایی که در سطح کیفیت فنی به خود دیده است، به عنوان خودروی سری 7 مجهز به موتور 4/4 لیتری توربودوقلوی V8 شناخته خواهد شد که قدرتی معادل 540 اسب بخار و گشتاور 538 پوند در فوت را ایجاد میکند. این موتور مجهز به سیستم گیربکس 8دنده ای بوده که منحصرا” برای آلپینا B7 کار گذاشته خواهد شد.

حداکثر سرعت آلپینا 194 مایل در ساعت است که در مدل های xDrive این سرعت به 193 مایل می رسد. و همچون دیگر مدل های xDrive می تواند در مدت زمان 4/4 و 3/4 ثانیه، از نقطه صفر حرکت به 62 مایل در ساعت برسد.

طراحی بیرونی منحصر به فرد این اتومبیل اسپورت توسط گروه طراحان آلپینا، به صورت دستی و در Buchloe آلمان صورت گرفته است. مراحل ساخت این اتومبیل بسیار ویژه بوده و قرار است در مدت زمان دوهفته ای به اتمام برسد.

منبع : نت خودرو

دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۱
بازدیدها 1,522
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 6872

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری