خانه » موسیقی » گزیده‌ آثار زنده‌یاد محمد نوری در اجرای گروه موسیقی «زریاب»

گزیده‌ آثار زنده‌یاد محمد نوری در اجرای گروه موسیقی «زریاب»

کنسرت موسیقی گروه "زریاب" به یاد محمد نوری در تالار فرشچیان اصفهان برگزار می‌‌شود. نیما بیت سرکیس، سرپرست و تنظیم‌کننده این برنامه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه ...

کنسرت موسیقی گروه “زریاب” به یاد محمد نوری در تالار فرشچیان اصفهان برگزار می‌‌شود.

نیما بیت سرکیس، سرپرست و تنظیم‌کننده این برنامه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه اصفهان، درباره‌ي این برنامه گفت: در این کنسرت قطعات “چوپان”، “آرزوها”، “کهکشان”، “بدرود”، “ایران ایران”، “جان مریم”، “یاد آن روزها”، “لالایی”، “کوچ”، “تولدت مبارک”، “رویای جوانی”، “عروسی” و “خموشی‌های ساحل” اجرا می‌شود.

وی افزود: در این برنامه خسرو بیت سرکیس، امیر موحدیان، بنیامین عارفان، جعفر سیامکی، مازیار یزدانی، مهران ربیعی، آرش فردوسی، اردشیر فلاحیان، علی رفیعی، سیاوش روحانی، مهران ترکیان، داوود رازانی و علی‌رضا دری به نوازندگی خواهند پرداخت و همچنین رضا بصیری شاگرد استاد محمد نوری، خواننده این کنسرت خواهد بود.

بیت سرکیس ادامه داد: سازبندی و تنظیم قطعات کاملا متفاوت است، اما این تفاوت در ملودی رخ نداده و تغییرات تنها در هارمونی شنیده می‌شود.

به گزارش ایسنا، این برنامه اول و دوم تیر ماه سال جاری در ساعت 20 و 30 دقيقه در تالار فرشچیان اصفهان به روی صحنه خواهد رفت.

یکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۱
بازدیدها 1,415
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 6782

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری