خانه » سینما و فیلم » اكبر عبدي: فعلا درباره «خوابم مي‌آد» صحبت نمي‌كنم!

اكبر عبدي: فعلا درباره «خوابم مي‌آد» صحبت نمي‌كنم!

نخستین تجربه کارگردانی سینمایی رضا عطاران با عنوان «خوابم می آد» در حالی از انتهای هفته قبل روی پرده رفته که این فیلم تنها در دو روز ابتدایی اکرانش ...

نخستین تجربه کارگردانی سینمایی رضا عطاران با عنوان «خوابم می آد» در حالی از انتهای هفته قبل روی پرده رفته که این فیلم تنها در دو روز ابتدایی اکرانش حدودا 67 میلیون تومانی عایدی داشته است.

به گزارش ايسنا، بخش عمده ای از بار کمیک «خوابم می آد» مرهون حضور اکبر عبدی در یکی از نقشهای مکمل آن است؛ نقش یک پیرزن که با شیرین کاریهای خود مخاطب را به وجد می آورد.

با این حال اکبر عبدی که به تازگی بازی در فیلمی با عنوان «جابجا» را هم پشت سر گذاشته مایل به گفتگو درباره «خوابم می آد» نیست. وی به «شبکه ایران» می‌گوید:«علاقه‌ای به گفت‌وگو درباره همکاری‌ام با عطاران ندارم و البته دلیل این امر هم خود عطاران نیست بلکه مشکل جای دیگری است.» عبدی وقتی با این پرسش مواجه می‌شود که آیا دلیل این امر رویکرد خاص تهیه کننده این فیلم نسبت به حضور او در این فیلم نیست؟ اظهار می‌دارد:«به هرحال تهیه کننده این کار چندان از حضور من در این کار خرسند نبود و برای همین ترجیح میدهم همزمان با اکران فیلم درباره آن هیچ صحبتی نکنم تا سوء‌تفاهم ایجاد نشود.»

گویا محمدرضا تخت کشیان تهیه کننده «خوابم می آد» علاقه چندانی به حضور عبدی در نقش پیرزن داستان نداشته و ترجیح می‌داده از یک بازیگر زن برای این نقش استفاده کند و اصرارهای عطاران بوده که او را واداشته با عبدی قرارداد ببندد!

شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۱
بازدیدها 1,289
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 6726

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری