خانه » موسیقی » روزهاي شلوغ موسيقي در تالارهاي وحدت و رودكي

روزهاي شلوغ موسيقي در تالارهاي وحدت و رودكي

مجموعه تالارهاي بنياد فرهنگي هنري رودكي در تيرماه جاري پركارترين روزهاي خود را با اجراي گروه‌هاي موسيقي پشت سر خواهند گذاشت. به گزارش خبرنگار بخش موسيقي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، ...

مجموعه تالارهاي بنياد فرهنگي هنري رودكي در تيرماه جاري پركارترين روزهاي خود را با اجراي گروه‌هاي موسيقي پشت سر خواهند گذاشت.

به گزارش خبرنگار بخش موسيقي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در حالي كه كنسرت «اركستر مجلسي ارمنستان» به رهبري لوريس چكناواريان همچنان تا اول دوم تيرماه در تالار وحدت ادامه دارد، با فاصله كوتاهي از آن از در تاريخ چهارم تيرماه كنسرت دونوازي حسين عليزاده و پژمان حدادي در اين تالار آغاز خواهد شد.

اين دو هنرمند در كنسرت «آن و آن» كه تاكنون در شهرستان‌هاي مختلفي برگزار شده است، از 4 تا 6 و از 8 تا 9 تيرماه ساعت 21 به مدت 5 شب در اين تالار به صحنه خواهند رفت.

همچنين كنسرت گروه كردي «ژوانا» به سرپرستي سعدالله نصيري در تاريخ‌هاي 13 و 14 تيرماه ساعت 21 در اين مجموعه اجرا مي‌شود.

اركستر «آرس نوا» به سرپرستي آرمين قيطاسي نيز در تاريخ هاي 13 و 14 تيرماه ساعت 21 در تالار وحدت سازهاي خود را كوك مي‌كند.

اما «اركستر سمفونيك تهران» در تاريخ‌هاي 16 و 17 تيرماه به رهبري مجيد انتظامي ساعت 21 در اين مجموعه به صحنه مي‌رود و اركستر «زهي ايرانيان» نيز به رهبري شهداد روحاني در تاريخ‌هاي 19 تا 21 تيرماه ساعت 21 در اين مجموعه سازهاي خود را به صدا درمي‌آورند.

كنسرت گروه «قناره» به سرپرستي قرينه محمدآوا نيز ويژه بانوان در تاريخ 22 تيرماه ساعت 15 برگزار مي‌شود.

گروه «كر فيلارمونيك ايرانيان» به رهبري عليرضا شفقي نژاد نيز 22 و 23 تيرماه ساعت 21 اجرايي در اين تالار برگزار خواهند كرد.

كنسرت «اركستر زهي پارسيان» به رهبري آيدين احمدي‌نژاد در تاريخ 26 تيرماه و كنسرت گروه «ني‌داوود» به سرپرستي پويان بيگلر در تاريخ 28 تيرماه ساعت 21 در تالار وحدت سپري مي‌شود.

گروه «قمر» به سرپرستي نويد دهقان نيز آخرين گروهي است كه در بخش موسيقي سنتي در تاريخ‌هاي 29 و 30 تيرماه ساعت 21 سازهاي خود را در تالار وحدت كوك خواهد كرد.

اما تالار رودكي نيز در تيرماه جاري ميزبان 13 اجراي موسيقي خواهد بود.

رسيتال پيانوي «امير ايواني» در تاريخ اول تيرماه و كنسرت گروه «نواي مخالف» به سرپرستي مسعود نجفي در تاريخ‌هاي 2 و 3 تيرماه ساعت 21 در تالار رودكي اجرا خواهد شد.

گروه «نواي صلح» به سرپرستي مهدي وجداني در تاريخ‌هاي 4 و 5 تيرماه ساعت 18 و گروه «نداي هاتف» به سرپرستي سينا علم در تاريخ‌هاي 8 و 9 تيرماه ساعت 21 در اين مجموعه به صحنه مي‌روند.

كنسرت گروه «نغمه مهر» به سرپرستي علي نمازي 13 تيرماه و رسيتال پيانوي «علي صالحي» در تاريخ 14 تيرماه ساعت 21 برگزار مي‌شود.

گروه «رادها» به سرپرستي مرتضي يگانه‌راد در تاريخ‌هاي 15 و 16 تيرماه و گروه «تنگيز» به سرپرستي تنگيز شاولو خاشويلي در تاريخ هاي 20 و 21 تيرماه ساعت 21 در تالار رودكي به صحنه مي‌رود.

گروه «هرست» به سرپرستي مهدي اميني در روزهاي 22 و 23 و 26 تيرماه و گروه «آنسامبل كانتوس» به سرپرستي كاوه ميرحسيني نيز در تاريخ‌هاي 24 و 25 تيرماه و گروه «نيواك» به سرپرستي گلريز زربخش در تاريخ‌هاي 27 و 28 تيرماه ساعت 21 به صحنه خواهند رفت.

آخرين كنسرت تالار «رودكي» در تيرماه جاري به اجراي گروه «همدلان نوا» به سرپرستي اكبر خادم‌شيخ در تاريخ‌هاي 29 و 30 اختصاص دارد.

شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۱
بازدیدها 1,403
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 6719

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری