خانه » دکوراسیون » استراحت در دل طبيعت با نخستين هتل‌ حبابي جهان!

استراحت در دل طبيعت با نخستين هتل‌ حبابي جهان!

يك هتل فرانسوي اقدام به ارائه اتاق‌‌هاي حبابي در محلي خوش منظره به مشتريان خود كرده است. به گزارش سرويس فناوري خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، سال گذشته «پير استفان دوما» مبتكر ...

يك هتل فرانسوي اقدام به ارائه اتاق‌‌هاي حبابي در محلي خوش منظره به مشتريان خود كرده است.

به گزارش سرويس فناوري خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، سال گذشته «پير استفان دوما» مبتكر فرانسوي از نوعي حباب‌ شفاف در اندازه اتاق رونمايي كرد كه به افراد امكان خوابيدن مي‌داد در حالي كه هيچ‌چيز مانع مشاهده مناظر طبيعي نمي‌شد.

هدف اين طراح خلاق ايجاد فضايي قابل حمل و راحت و همچنين داشتن احساس بودن در وسط محيط طبيعي بدون آسيب به طبيعت عنوان شده است؛ با اين حال اجاره هفت هزار و 766 يورويي اين اتاق ها استفاده از آن را براي افراد معمولي غيرممكن كرده است.

هتل Attrap’Rêves كه اين حباب‌هاي كاملاً مبله را در مكان‌هاي زيبا در فاصله نزديك به ساختمان اصلي هتل اجاره مي دهد به مشتريان خود غذا، تلسكوپ‌هايي با نمودار ستاره‌ها، جكوزي در محيط آزاد و امكانات مشابه هم ارائه مي‌دهد.

هر يك از حباب‌ها در منطقه‌اي جنگلي و بر روي زميني صاف و سفت و نزديك به يك خانه چوبي قرار دارد. تنها راه رسيدن به هر كدام از حباب‌ها طي كردن مسير منفرد دسترسي به آن است.

قطر هر حباب حدود 4 متر، ارتفاع آن 3 متر و مجهز به يك مسدودكننده هواست. يك تهويه بي‌صدا فضا را پر از باد نگه داشته و به طور مداوم هواي داخل را تصفيه مي‌كند.

حباب‌ها با يك تختخواب، كمد، چراغ مطالعه و مجموعه‌اي ميز و صندلي كه در اشكال مختلف طراحي شده و به مشتريان حق انتخاب مي‌دهد، مبله شده‌اند.

مهمانان همچنين مي‌توانند از بين حباب‌هاي شفاف يا نيمه‌شفاف انتخاب كنند. گرچه اين حباب‌ها در محيط بيرون واقع شده‌اند، هر كدام مجهز به نيروي برق، دوش و روشويي هستند.

هزينه اقامت در حباب با هر كدام از اتاق‌هاي هتل همسان است. طيف بهاي حباب‌هاي مزبور بسته به مكان، فصل و امكانات رفاهي از 109 تا 499 يورو عنوان شده است.

شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۱
بازدیدها 1,451
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 6682

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری