خانه » شهر من » حوادث » بی ام و از خودش هم سبقت گرفت!!!

بی ام و از خودش هم سبقت گرفت!!!

نت خودرو: شرکت بی ام و در اظهار اخیر خود به اطلاع علاقمندان رساند که طبق شواهد موجود، این شرکت می تواند از برنامه فروش 2 میلیون دستگاه خود 4 سال جلو ...

نت خودرو:

شرکت بی ام و در اظهار اخیر خود به اطلاع علاقمندان رساند که طبق شواهد موجود،

این شرکت می تواند از برنامه فروش 2 میلیون دستگاه خود 4 سال جلو بیافتد. گزارشات تابستان گذشته نشان میدهد که طبق حجم فروش بی ام و ، این شرکت هم اینک می تواند ادعا کند که از برنامه فروش میلیونی خود به مدت 4 سال کامل جلو خواهد افتاد.

نوربرت ریتوفر مدیر اجرایی شرکت بی ام و در گفتگو با بلومبرگ تاکید کرد که این شرکت خودر را وارد رقابتی کرده است که هدف آن ، فروش 2 میلیون دستگاهی تا سال 2016 می باشد؛ از اینرو چنانچه این امر محقق بشود، شرکت بی ام و توانسته است 4 سال کامل از برنامه قبلی فروش میلیونی خود سبقت بگیرد. شایان ذکر است شرکت بی ام و در سال گذشته توانست تعداد 1 میلیون و 670 هزار دستگاه از محصولات خود را به فروش برساند.

اقدام مهم بی ام و در سال جاری به این صورت خواهد بود که رکورد فروش ها و میزان سودآوری صنعت خودرو را از آن خود کند.
ریتوفر ادامه می دهد:” هدف اصلی تمامی کارمندان و مدیران و … این شرکت، دستیابی به حجم فروش بسیار بالا و پیش مالیات در سال جاری می باشد.”

وی تصریح کرد که ” سال 2012، سال آغاز است. از ژانویه همین سال تمام تلاش و برنامه ریزی های شرکت را بر پایه دستیابی به این موفقیت ( پیشی گرفتن 4 ساله) قرار داده ایم.

بحران مالی اروپا، موجب کاهش 5درصدی فروش های تمامی خودروسازان منطقه، من جمله بی ام و شده است اما خودروسازان متضرر می توانند به بازارهای چین و امریکای شمالی امیدوار بمانند. بی ام و انتظار دارد که فروش های سال جاری اش در چین به میزان 10 درصد افزایش یبابد.

چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۱
بازدیدها 1,737
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 6524
برچسب:

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری