خانه » موسیقی » به خوانندگی فرهاد جواهر کلام/ کنسرت «خلیج فارس» برگزار میشود

به خوانندگی فرهاد جواهر کلام/ کنسرت «خلیج فارس» برگزار میشود

کنسرت فرهاد جواهر کلام خواننده موسیقی پاپ ایران با عنوان «خلیج فارس» توسط گروه بین المللی نیم رخ در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود. میثم دهقان مدیر ...

کنسرت فرهاد جواهر کلام خواننده موسیقی پاپ ایران با عنوان «خلیج فارس» توسط گروه بین المللی نیم رخ در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود.

میثم دهقان مدیر عامل گروه بین المللی نیم رخ و مدیر برنامه های جواهر کلام با اعلام این خبر، گفت: کنسرتی که در تاریخ ۹ تیرماه ۱۳۹۱ در دو سانس با عنوان «خلیج فارس» برگزار خواهد شد، اولین کنسرت M.D.S ایران است و فرهاد جواهر کلام با رهبری ارکستر عباس لطیفی به اجرای آلبوم «احساسی که دارم» و گلچین قطعات محبوب آلبوم های قبلی خواهد پرداخت و البته اتفاق ویژه این برنامه اجرای تک آهنگ جدید و مجوز دار «خلیج فارس» در حمایت از تمامیت ارضی ایران است که جواهرکلام با این قطعه به گوش همه بدخواهان این مرزبوم خواهد رساند که خلیج فارس تا ابد فارس خواهد ماند.

دهقان در ادامه صحبتهایش درباره واژه M.D.S توضیح داد و افزود: این واژه مخفف سه واژه میزانسن، دکوپاژ و سناریو است و به کنسرتی اطلاق می‌شود که در آن جلوه‌های ویژه، بصری و دیجیتالی وجود دارد؛ ما هم تلاش های زیادی داشتیم که نهم تیرماه اولین کنسرت  M.D.S ایران را به بهترین نحو ممکن برگزار کنیم.

لازم به ذکر است که عباس لطیفی (رهبر ارکستر(، پیمان لطیفی (درامز)، سعید صارمی (پرکاشن/ نوازنده گروه دارکوب)، مجید برومند (گیتار باس) و آئین احمدی فر (گیتار کلاسیک) به عنوان اعضای گروه در این کنسرت فرهاد جواهر کلام را همراهی خواهند کرد.

چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۱
بازدیدها 1,390
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 6252

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری