خانه » سینما و فیلم » انتقاد تند يك مدير سينمايي از فيلم «يك خانواده محترم»

انتقاد تند يك مدير سينمايي از فيلم «يك خانواده محترم»

مديرعامل موسسه رسانه‌هاي تصويري گفت: فيلم سينمايي «يك خانواده محترم » توهين به همه باورها، ارزش‌ها و در كل همه آن چيزي است كه مردم كشورمان اعتقاد دارند.   به گزارش خبرنگار ...

مديرعامل موسسه رسانه‌هاي تصويري گفت: فيلم سينمايي «يك خانواده محترم » توهين به همه باورها، ارزش‌ها و در كل همه آن چيزي است كه مردم كشورمان اعتقاد دارند.

 

به گزارش خبرنگار سينمايي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، محمدرضا عباسيان با انتقاد شديد از ساخت فيلم سينمايي « يك خانواده محترم» و نمايش آن در جشنواره فيلم كن اظهار كرد: من سالها در جشنواره‌هاي بين‌المللي حاضر بودم و همه فيلم‌هايي كه بر عليه كشور ما توسط فيلمسازان ايراني و غيرايراني ساخته شده بود را رصد كردم. با كمال تاسف اعلام مي‌كنم كه در تمام آنها و در تمام اين مدت فيلمي به بدي «يك خانواده محترم» نديدم، چرا كه اين فيلم از لحاظ ملي و مذهبي سراسر توهين به مردم كشورمان است.

 

وي با ارائه پيشنهادي براي روشن شدن وضعيت اين فيلم بيان كرد: من به آقاي شمقدري اصرار كردم كه حتما نسخه‌اي از اين فيلم كه در جشنواره فيلم كن نمايش داده شد در ايران نيز طي يك نمايش خصوصي روي پرده برود و تهيه‌كننده آن مدعوين را از هر دسته و جناحي كه دوست دارد به اين جلسه نمايش دعوت كند. من از همين الان مي‌گويم كه من در پايان آن نمايش نسبت به سازندگان اين فيلم در مواجه با مدعوين خودشان بيم دارم.

 

دبير نخستين جشنواره فيلم‌هاي ويدئويي بار ديگر با تاكيد بر اينكه«يك خانواده محترم» سراسر توهين به مردم كشورمان است عنوان كرد: پلان به پلان اين فيلم توهين به هر آن چيزي است كه مردم كشورمان اعتقاد دارند، در اينجا منظورم اصلا بحث نظام يا انقلاب نيست بلكه اين فيلم از اين خط نيز عبور كرده و اعتقادات و آبروي ايرانيان را زير سوال برده است.

 

محمدرضا عباسيان در پايان سخنانش تصريح كرد: اميدوارم با پيگيري رسانه‌ها هرچه زودتر نمايشي خصوصي براي نسخه جشنواره كن اين فيلم ترتيب داده شود تا همه بتوانند درباره اين اثر تصميم‌گيري كنند، البته من براي تهيه‌كننده اين فيلم كه سالها سابقه مديريتي دارند متاسف هستم و تعجب مي‌كنم كه ايشان مصاحبه كرده و از اين فيلم دفاع مي‌كند.

سه شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۱
بازدیدها 1,409
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 6125

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری