خانه » شهر من » حوادث » كمك نكردن مرد در «خانه‌تكاني» زن را خواهان طلاق كرد!

كمك نكردن مرد در «خانه‌تكاني» زن را خواهان طلاق كرد!

«شوهرم به قدري تحت تاثير خانواده‌اش است كه هرچه آنها بگويند بدون دليل قبول مي‌كند، به طوري كه قرار بود در خانه‌تكاني خانه براي سال جديد به من كمك كند ...

«شوهرم به قدري تحت تاثير خانواده‌اش است كه هرچه آنها بگويند بدون دليل قبول مي‌كند، به طوري كه قرار بود در خانه‌تكاني خانه براي سال جديد به من كمك كند اما چون خانواده‌اش به او گفتند كه تميز كردن منزل به عهده‌ي همسرت است، از كمك كردن به من خودداري مي‌كند».

به گزارش خبرنگار حقوقي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، زن جواني در دادگاه خانواده حضور يافت و درخواست طلاق خود را به قاضي دادگاه ارايه كرد و گفت: سال جديد اولين سالي بود كه قرار بود عيد نوروز در منزل مشترك‌مان برگزار كنيم، اما رفتارهاي همسرم باعث شد كه در همان سالي كه ازدواج كرديم، از يكديگر جدا شويم.

وي ادامه داد: همسرم فرد مهربان و خنده‌رويي است، به طوري كه تمام اقوام و دوستان شيفته اخلاق او هستند، زيرا در تمامي مهماني‌ها آن‌قدر شوخ‌طبع است كه به گفته‌ي آنها از خنده زياد دل‌درد مي‌گيرند.

زن جوان كه 27 سال داشت با بيان اين‌كه مهم‌ترين ايراد همسرم تحت تاثير بودن خانواده‌اش است، عنوان كرد: همسرم تا زماني كه دور از خانواده‌اش است، مرد ايده‌آلي است اما به محض اين‌كه خانواده‌اش را مي‌بيند، رفتارهايش با من تغيير مي‌كند و هر طور كه خانواده‌اش بخواهند با من رفتار مي‌كند.

وي افزود: از همسرم بارها خواسته‌ام كه هفته‌اي يك بار به منزل پدرش برويم اما او زماني كه تصميم‌مان را با خانواده‌اش مطرح مي‌كند، آنها اجازه نمي‌دهند و همسرم نمي‌تواند روي حرف آنها حرف بزند و طبق معمول مطابق مطابق ميل آنها برخورد مي‌كند.

زن جوان با بيان اين‌كه دليل اصلي درخواست طلاق من دخالت‌هاي خانواده‌ي شوهرم است، گفت: قرار بود همسرم در تميز كردن منزل براي سال جديد به من كمك كند، اما زماني كه خانواده‌اش اين موضوع را مطلع شدند، با بي‌شرمي به من گفتند كه پسرمان زن گرفته است كه كارهاي منزلش را انجام دهد، نه اين‌كه خودش كار كند.

وي در حالي كه گريه مي‌كرد، مدعي شد: خانواده‌ي همسرم براي او زن نگرفته‌اند بلكه تصور مي‌كنند من خدمتكار خانه‌ي پسرشان هستم، ديگر نمي‌توانم با كسي زندگي كنم كه مقابل ديگران شوخ‌طبع اما در منزل عبوس است. عمر زندگي مشترك ما كمتر از يك سال بود و من ترجيح مي‌دهم هرچه زودتر اين زندگي كه ديگران به راحتي مي‌توانند در آن دخالت كنند، تمام شود.

در ادامه جلسه دادگاه، شوهر اين زن در حالي كه دست‌هاي همسرش را در دست گرفته بود، با لبخند خطاب به قاضي گفت: همسرم به خوبي مي‌داند كه چقدر به او وابسته هستم، اما او با لجبازي‌هاي خود مي‌خواهد به زندگي‌مان پايان دهد.

وي با بيان اين‌كه همسرم فرد بسيار حساسي است، اظهار كرد: من قبول دارم كه خانواده‌ام در زندگي‌مان دخالت مي‌كنند، اما خودم بيشتر از همسرم از اين موضوع ناراحتم اما همسرم اين را درك نمي‌كند كه اكنون اوايل زندگي مشترك‌مان است و ما به مرور زمان مي‌توانم اين مشكل را حل كنيم.

وي ادامه داد: از همسرم مي‌خواهم كه كمي بيشتر به من فرصت دهد تا بهتر بتوانيم زندگي‌مان را مديريت كنيم و به او قول مي‌دهم كه از امروز در تميز كردن منزل براي سال نو نيز كمكش كنم.

به گزارش ايسنا، قاضي دادگاه با شنيدن اظهارات طرفين حكمي مبني بر طلاق صادر نكرد و اين زوج جوان راهي منزل مشترك‌شان شدند.

دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۰
بازدیدها 1,274
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 609

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری