خانه » موسیقی » گروه موسیقی”بهنا” به ایوان شمس می رود

گروه موسیقی”بهنا” به ایوان شمس می رود

گروه موسیقی"بهنا" با عنوان"نه آن چنان!"در تاریخ 8 و 9 تیرماه در تالار ایوان شمس روی صحنه خواهد رفت. به گزارش خبرنگار مهر، در این کنسرت که حال و هوای موسیقی ...

گروه موسیقی”بهنا” با عنوان”نه آن چنان!”در تاریخ 8 و 9 تیرماه در تالار ایوان شمس روی صحنه خواهد رفت.
به گزارش خبرنگار مهر، در این کنسرت که حال و هوای موسیقی تلفیقی دارد، قطعات آلبوم “نه آن چنان!” و آثار قدیمی تر رامین بهنا اجرا خواهد شد و مخاطبان در این اجرا تنظیم تازه ای از این قطعات را خواهند شنید.

مخاطب هنر موسیقی رامین بهنا نوازنده پیانو را بیشتر با موسیقی متن سریال “دوران سرکشی” و فیلم های “نسل سوخته”، “کمکم کن” شناخته شده است این آهنگساز با المان های موسیقی ایرانی و امکانی که ادوات موسیقی غربی به او می دهند پا به عرصه های تجربه نشده ای گذاشته است.

این نوازنده پیانو از بانیان گروه موسیقی آویژه است که در سال 1375 تاسیس شد و به نوعی نخستین گروه موسیقی تلفیقی در ایران به شمار می آید . وی در سال 1385 گروه “بهنا” را تاسیس کرد و در همان سال برای اولین بار در فرهنگسرای ارسباران با این گروه روی صحنه رفت. و هم چنان با این گروه به فعالیت موسیقایی خود ادامه می دهد.

لازم به ذکر است این گروه که پیش از این با انتشار آلبوم “نه آن چنان!” شناخته شده اند؛ با نوازندگی رامین بهنا (پیانو و کیبورد)، کسرا ابراهیمی (درامز)،بهرنگ بقایی ( تار و دیوان) ، علی پرکار (گیتار الکتریک) ، سینا بیجاری (تمبک و پرکاشن) و حامد حمید زاده (گیتار باس) روی صحنه می روند.

دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۱
بازدیدها 1,242
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 6069

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری