خانه » موسیقی » چرا در اولين شب كنسرت چكناواريان فقط 49 بليت فروش رفت؟

چرا در اولين شب كنسرت چكناواريان فقط 49 بليت فروش رفت؟

در اولين شب از كنسرت اركستر مجلس ارمنستان به رهبري لوريس چكناواريان تنها 49 بليت از سوي مخاطبان خريداري شد و سالن تالار وحدت شبي خالي از جمعيت را سپري ...

در اولين شب از كنسرت اركستر مجلس ارمنستان به رهبري لوريس چكناواريان تنها 49 بليت از سوي مخاطبان خريداري شد و سالن تالار وحدت شبي خالي از جمعيت را سپري كرد.

 

به گزارش خبرنگار بخش موسيقي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، در شب اول كنسرت اركستر مجلس ارمنستان ـ 19 خرداد ماه ـ تعدادي از مخاطبان نسبت به عدم پاسخگويي مسئولان تالار وحدت براي رزرو بليت و برخورد نامناسب آنها گلايه‌مند بودند ومعتقد بودند در فروش نرفتن بليت‌ها، تالار وحدت مقصر است.

اما حسين سيفي ـ مدير تالار وحدت ـ در پاسخ به سوال خبرنگار ايسنا كه چرا در روزهاي پيش فروش بليت‌هاي اجرا، متصديان امر در تالار وحدت پاسخگوي تلفن‌ها نبودند‌، گفت: بنده از وقتي به سمت مديريت تالار وحدت منصوب شدم، جلسات متعددي با پرسنل تالار داشتم و از آن‌ها خواستم به بهترين نحو ممكن با مردم و مراجعات برخورد كنند، اما در جريان پاسخگو نبودن آنها به تلفن نبودم، به هر حال بنده بزودي پس از اين گفت‌وگو جلسه‌اي با آنان خواهم داشت و از آنها مي‌خواهم در رفتار خود تجديد نظر كنند.

 

او همچنين گفت: تمام تلاش خدمه‌ي تالار وحدت نيز اين است كه با بهترين روش‌هاي اخلاقي و مودبانه با مردم برخورد كنند.

 

مدير تالار وحدت خبر داد: به زودي براي آنها لباس‌هاي متحد الشكل فراهم خواهيم كرد و جلساتي را هم در همين زمينه با آنها خواهيم داشت.

 

سيفي در پايان گفت: به طور كلي تالار وحدت رويكردهاي جديدي را تصويب كرده و به زودي شاهد تغييرات زيادي در اين تالار خواهيم بود. اين تغييرات در كيفيت برنامه‌هاي اجرا شده نيز تاثير دارند براي مثال، امسال هنرمنداني چون محمدرضا لطفي،‌ همايون شجريان،‌ گروه كامكارها و سهيل نفيسي در تالار وحدت اجرا خواهند داشت.

یکشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۱
بازدیدها 1,179
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 5984

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری