خانه » سینما و فیلم » مهدي باقربيگي و تصميم براي حضور جدي‌تر در تلويزيون

مهدي باقربيگي و تصميم براي حضور جدي‌تر در تلويزيون

بازيگر «قصه‌هاي مجيد» از بازي در يك فيلم تلويزيوني خبر داد و گفت: از اين پس قصد دارم بازيگري را ادامه دهم و بيشتر در تلويزيون حضور داشته باشم. مهدي باقربيگي ...

بازيگر «قصه‌هاي مجيد» از بازي در يك فيلم تلويزيوني خبر داد و گفت: از اين پس قصد دارم بازيگري را ادامه دهم و بيشتر در تلويزيون حضور داشته باشم.

مهدي باقربيگي در گفت‌وگو با خبرگار سرويس تلويزيون خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، افزود: به خاطر مشكلاتي كه براي ادامه‌ي تحصيل داشتم، نتوانستم بعد از «قصه‌هاي مجيد» در تلويزيون حضور جدي پيدا كنم، ولي از اين به بعد دوست دارم بيشتر حضور داشته باشم.

وي با معرفي تله‌فيلمي كه در آن ايفاي نقش كرده است، خاطرنشان كرد: فيلم تلويزيوني با عنوان «صابر» به سفارش سيماي استان‌ها به كارگرداني جهانبخش سلطاني به تازگي تصوير‌برداري‌اش به پايان رسيده و آماده‌ي پخش است ولي اطلاعي ندارم چه زماني به روي آنتن برود.

او گفت: فيلم تلويزيوني صابر زندگي يك معلم بازنشسته روستايي را به تصوير مي‌كشد كه براي واريز هزينه‌ي حج خود به شهر مي‌آيد اما بين راه كيف پولش دزديده شده و به دست افراد گوناگون چرخيده مي‌شود و ماجراهايي برايش به وجود مي‌آيد.

باقربيگي در ادامه با بيان اينكه مدتي از كار مقابل دوربين دور بوده و حالا قصد دارد بيشتر حضور داشته باشد، يادآور شد: با اينكه هفت سال از كار بازيگري دور بودم ولي اصلا برايم سخت نبود كه مقابل دوربين بروم؛ چرا كه علاقه‌ي زيادي به بازيگري دارم‌. من معتقدم زماني كه علاقه در هر كاري باشد همه‌ي سختي‌ها خوشايند است.

او در ادامه توضيح كوتاهي درباره‌ي نقشي كه در فيلم تلويزيوني «صابر» ايفا كرده است داد و گفت: در اين تله‌فيلم نقش جواني مسافركش را ايفا مي‌كنم كه در ترمينال با معلم صابر آشنا مي‌شود و با يكديگر دوست مي‌شوند.

وي افزود: اين نقش را دوست دارم به دليل اينكه اين جوان در عين حال كه فرد پرانرژي و امروزي است، اما خيلي با ايمان و بامعرفت است و فقط به دنبال اين نيست تا از طريق مسافركشي تامين معاش كند بلكه دوست دارد همه‌ي درآمدش حلال باشد و با مسافران دوست باشد.

باقربيگي در پايان به ايسنا گفت: طي اين سال‌ها پيشنهادات زيادي جهت ايفاي نقش در سريال‌ها و فيلم‌هاي تلويزيوني شد اما به خاطر زمان نامناسب و گاهي اوقات هم به خاطر مناسب نبودن نقش‌هايي كه به من پيشنهاد شد، نپذيرفتم اما حالا قصد دارم بيشتر حضور داشته باشم اما دوست دارم در كارهاي خوب و بزرگ با افراد بزرگ همكاري كنم چرا كه در كارهاي بزرگ است كه آدم تجربيات جديد به دست آورده و موفق مي‌شود.

به گزارش ايسنا،‌ تصويربرداري تله فيلم «صابر» به كارگرداني جهانبخش سلطاني چندي پيش در اصفهان به پايان رسيده و آماده پخش شده است در اين فيلم مهدي باقربيگي‌، پورانداخت مهيمن‌، جهانبخش سلطاني و چندين بازيگر اصفهاني ايفاي نقش كرده‌اند.

مهدي باقربيگي پيش از اين در سريال «در مسير زاينده رود» به كارگرداني حسن فتحي نقش نسبتا كوتاهي را بازي كرده بود.

شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۱
بازدیدها 1,514
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 5873

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری