خانه » سینما و فیلم » تئاتر » چهره‌های تئاتر در تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه می‌روند

چهره‌های تئاتر در تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه می‌روند

مائده طهماسبی سه نمایشنامه کوتاه از دیوید آیوز را با حضور چهره‌های شناخته شده بازیگری مردادماه سال جاری در تماشاخانه ایرانشهر به صحنه می‌برد. طهماسبی که پیش از این تجربه کارگردانی ...

مائده طهماسبی سه نمایشنامه کوتاه از دیوید آیوز را با حضور چهره‌های شناخته شده بازیگری مردادماه سال جاری در تماشاخانه ایرانشهر به صحنه می‌برد.
طهماسبی که پیش از این تجربه کارگردانی نمایش “خانواده آقای تت” را در کارنامه دارد درباره جدیدترین فعالیت خود در این زمینه به خبرنگار مهر گفت: قرار است از 27 مردادماه امسال سه نمایشنامه کوتاه از دیوید آیوز را در قالب اثری نمایشی در تماشاخانه ایرانشهر به صحنه ببریم.

وی ادامه داد: این سه نمایشنامه کوتاه توسط فرهاد آییش دراماتورژی شده‌اند و به احتمال زیاد نام یکی از نمایشنامه‌ها را با عنوان “کلمه کلمه کلمه” روی کل نمایش بگذاریم. قرار است این سه نمایشنامه مختلف را به صورت همزمان اجرا کنیم.

این بازیگر باسابقه سینما و تئاتر درباره گروه بازیگری نمایش “کلمه کلمه کلمه” گفت: قرار است در این اثر نمایشی فرهاد آییش، مریم سعادت، رامین ناصرنصیر، لیلی رشیدی، بابک حمیدیان و پانته‌آ پناهی‌ها به ایفای نقش بپردازند.

طهماسبی درباره سایر عوامل این اثر نمایشی افزود: به احتمال زیاد برای طراحی صحنه آقای محسن شا‌ه‌ابراهیمی همراه ما خواهند بود. پژمان عبدی دستیار کارگردان و سهیل پیغمبری آهنگساز این اثر نمایشی هستند.

این کارگردان تئاتر درباره شیوه اجرایی مدنظر برای به صحنه بردن نمایش “کلمه کلمه کلمه” یادآور شد: بزرگترین چالش من در به صحنه بردن این سه نمایشنامه کوتاه این است که چگونه این سه اثر متفاوت را به هم مرتبط کنم.

مائده طهماسبی پیش از این نمایش “خانواده تت” را در مقام کارگردان در مجموعه تئاتر شهر به صحنه برد که این نمایش با استقبال خوب مخاطبان و علاقه‌مندان به تئاتر مواجه شد.

شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۱
بازدیدها 1,202
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 5867

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری