خانه » سینما و فیلم » چرا امین تارخ می‌ترسد دستش را زیر بالش ببرد؟

چرا امین تارخ می‌ترسد دستش را زیر بالش ببرد؟

امين تارخ در گفت‌وگويي با برنامه "گپ" در شبکه آی فیلم، به نكاتي جالب درباره دوران كودكي‌اش اشاره كرد.     به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) به نقل از پايگاه اينترنتي خبرآنلاين، ...

امين تارخ در گفت‌وگويي با برنامه “گپ” در شبکه آی فیلم، به نكاتي جالب درباره دوران كودكي‌اش اشاره كرد.

 

 

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) به نقل از پايگاه اينترنتي خبرآنلاين، سايت 24 نوشت: این بازیگر مشهور سینما و تلویزیون و تئاتر کشورمان که در بخشی از برنامه “گپ” به زندگی دوران کودکی خود اشاره می‌کرد، اظهار داشت كه “چون پدرم نظامی بود، وقتی که دانش آموز کلاس اول ابتدایی بودم به شهرستان خاش مهاجرت کردیم. در آن دوران “خاش” فقط یک خیابان داشت که نیمه آسفالت بود و امکانات شهری آن بسیار کم بود”.

 

تارخ افزود: خانه ما در خاش یک باغ بود که به دلیل کمبود آب، کاملا خشکیده بود و مشکل بزرگ این بود که خانه پر بود از مار و عقرب و رتیل. پدر و دو برادر بزرگترم، یکی از وظایفشان این بود که اطراف خانه را جست وجو کنند و این حیوانات را از بین ببرند یا فراری دهند.

 

 

امین تارخ گفت: معمولا یکی از گفت‌وگوهایی که در خانه توسط پدر و برادرهایم به وجود می‌آمد، صحبت درباره تعداد عقرب و رتیل‌هایی بود که کشته بودند یا مارهایی که فراری داده بودند.

 

 

این بازیگر سینمای ایران اظهار داشت: به خاطر یک خاطره، من هنوز هم می‌ترسم دستم را زیر بالشم ببرم، چون در دوران زندگی در خاش، یک بار دستم را زیر بالش بردم و احساس کردم چیزی زیر بالشم حرکت می‌کند. وقتی نگاه کردم یک عقرب سیاه بزرگ بود که در آن منطقه به عقرب جراره معروف یود.

 

تارخ ادامه داد: به دلیل اعتراضاتی که به پدرمان کردیم، پس از مدتی از خاش به زابل منتقل شدیم، اما تفاوتی که به وجود آمد این بود که در محل جدید، علاوه بر حیوانات قدیم، حشره‌ای به نام “کک” هم وجود داشت! اين حیوان به دلیل اینکه به هنگام راه رفتن می‌‌پرد، در بسیاری از مواقع داخل استکان چای می‌افتاد و ما مجبور بودیم تا خنک شدن چای دست‌مان را روی استکان بگذاریم تا از ورود احتمالی این حشره جلوگیری کنیم!»

جمعه ۱۹ خرداد ۱۳۹۱
بازدیدها 1,113
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 5801

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری