خانه » ورزش » فیفا: در صورت دخالت در انتخابات فدراسیون، فوتبال ایران تعلیق خواهد شد

فیفا: در صورت دخالت در انتخابات فدراسیون، فوتبال ایران تعلیق خواهد شد

انتخابات فدراسیون فوتبال فردا در حالی برگزار می‌شود که فیفا در تماس تلفنی با مسئولان فدراسیون فوتبال اعلام کرد اگر کاندیداهای ریاست فدراسیون مجبور به استعفا یا کناره‌گیری شوند، مصداق ...

انتخابات فدراسیون فوتبال فردا در حالی برگزار می‌شود که فیفا در تماس تلفنی با مسئولان فدراسیون فوتبال اعلام کرد اگر کاندیداهای ریاست فدراسیون مجبور به استعفا یا کناره‌گیری شوند، مصداق دخالت دولت در فوتبال ایران است و اگر چنین مسئله‌ای محرز شود فوتبال ایران تعلیق خواهد شد

به گزارش خبرگزاری فارس، انتخابات فدراسیون فوتبال فردا در حالی برگزار می‌شود که فیفا در تماس تلفنی با مسئولان فدراسیون فوتبال اعلام کرد اگر کاندیداهای ریاست فدراسیون مجبور به استعفا یا کناره‌گیری شوند، مصداق دخالت دولت در فوتبال ایران است و اگر چنین مسئله‌ای محرز شود فوتبال ایران تعلیق خواهد شد.
بر همین اساس ساعت ۱۶ امروز در دفتر علی کفاشیان در فدراسیون فوتبال جلسه اضطراری اعضای هیئت رئیسه با رئیس فدراسیون برگزار می‌شود.
فیفا در شرایطی این هشدار را به ایران داده که سازمان بازرسی کل کشور بار دیگر امروز تاکید کرد کاندیداهای بازنشسته انتخابات فدراسیون فوتبال نمی‌توانند به لحاظ قانونی در این انتخابات حضور پیدا کنند. با توجه به این مسئله احتمال دارد انتخابات فدراسیون فوتبال به تعویق بیفتد.

یکشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۰
بازدیدها 1,009
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 540

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری