خانه » سینما و فیلم » “سکوت بره‌ها” این بار سریال می‌شود

“سکوت بره‌ها” این بار سریال می‌شود

یک شبکه تلویزیونی قصد دارد تا سریالی را بر اساس شخصیت" کلارا استارلینگ" که مخلوق تامس هریس در "سکوت بره ها"ست تولید کند. به گزارش خبرنگارمهر،‌ این مجموعه به داستانی درباره ...

یک شبکه تلویزیونی قصد دارد تا سریالی را بر اساس شخصیت” کلارا استارلینگ” که مخلوق تامس هریس در “سکوت بره ها”ست تولید کند.
به گزارش خبرنگارمهر،‌ این مجموعه به داستانی درباره بازرس جوان اف بی آی می پردازد در زمانی که وی به تازگی از دانشگاه فارغ التحصیل شده است.

سکوت بره ها از هم ترین آثار روان پریشانه تاریخ سینماست که در دهه 90 با بازی “جودی فاستر ” و ” آنتونی هاپکینز” در نقش “هانیبال” به عنوان الگویی سینمایی شناخته می‌شود.

این اثر اقتباسی از داستان پرفروش و موفقی با همین نام نوشته تامس هریس نویسنده کتاب معروف وضعیت آخر است. این نویسنده روانشناس در ادامه سکوت بره ها دو داستان دیگر با حضور پروفسور لکتر با عناوین اژدهای سرخ و هانیبال را نوشت که اولی بدون حضور هاپکینز و دومی با حضور مجدد وی در نقش پروفسور لکتر ساخته شد اما هیچ یک موفقیت سکوت بره ها را پیدا نکرد. قسمت دوم با عنوان شکارچی انسان ساخته شد اما قسمت سوم همان نام کتاب را داشت.

در سال 2001 “جولیان مور” نیز نقش کلاریس استارلینگ را در ادامه فیلم سکوت بره ها یعنی “هانییال” بازی کرده بود. فیلمی که “رایدلی اسکات” کارگردانی آن را برعهده داشت.

چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۱
بازدیدها 1,658
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 5144

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری