خانه » سینما و فیلم » ۹ فیلمنامه‌نویس زن فیلمنامه‌ «خانه‌ام اینجاست» را مي‌نويسند

۹ فیلمنامه‌نویس زن فیلمنامه‌ «خانه‌ام اینجاست» را مي‌نويسند

مرجان اشرفی‌زاده، افسانه منادی، ناهید عزیزی، پدیده برومند، هدی هاشمی، سمیه تاجیک، هاله ذباحیان، آسا سالیانی و شادی شفیعی زرگر؛از نویسندگان مجموعه ۱۳ قسمتی خانه‌ام اينجاست؛ هستند. ایلنا: ۹فیلمنامه نویس زن ...

مرجان اشرفی‌زاده، افسانه منادی، ناهید عزیزی، پدیده برومند، هدی هاشمی، سمیه تاجیک، هاله ذباحیان، آسا سالیانی و شادی شفیعی زرگر؛از نویسندگان مجموعه ۱۳ قسمتی خانه‌ام اينجاست؛ هستند.

ایلنا: ۹فیلمنامه نویس زن کار نگارش فیلمنامه‌های مجموعه تلویزونی «خانه‌ام اینجاست» را برعهده دارند.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومي اين مجموعه، احمد بهرامی گفت: مرجان اشرفی‌زاده، افسانه منادی، ناهید عزیزی، پدیده برومند، هدی هاشمی، سمیه تاجیک، هاله ذباحیان، آسا سالیانی، شادی شفیعی زرگراز نویسان این مجموعه ۱۳ قسمتی هستند.

وی ادامه داد: همچنین، عباس رافعی کارگردان سینما و تلویزیون به عنوان مشاور نگارش فیلمنامه و فروغ فروهیده به عنوان سرپرست گروه نویسندگان در این زمینه همکاری داشته‌اند.

تهیه‌کننده مجموعه «خانه‌ام اینجاست» افزود: این مجموعه محصول مشترک گروه فیلم و سریال شبکه اول سیما و مرکز بسیج صدا و سیما است که با محوریت نقش و زندگی ۱۳ زن در متن دفاع مقدس و رزمندگی، شجاعت، رنج‌ها و حماسه‌های آن‌ها می‌پردازد و بواقع، درنظر دارد با ترسیم ابعاد شخصیتی این زنان حماسه‌ساز، گوشه‌هایی از نقش و افتخارآفرینی‌های بی‌بدیل زنان جامعه را در دوران دفاع مقدس و مقاومت به تصویر بکشد.

این مجموعه با عنوان «خانه‌ام اینجاست» به کارگردانی مهدی نادری از فیلمسازان جوان و جسور و آشنا به مقوله دفاع مقدس جلوی دوربین می‌رود و یزدان عشیری از فیلمنامه نویسان و منتقدان سینمایی در روند ارتباطات تولید و ساخت این سریال در کنار ماست.

سه شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۱
بازدیدها 2,019
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 5021

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری