خانه » سینما و فیلم » تئاتر » پیش تولید نمایش «گرگ خیالباف» آغاز شد

پیش تولید نمایش «گرگ خیالباف» آغاز شد

نمایش «گرگ خیالباف» به کارگردانی مهدی مهدی آبادی و تهیه کنندگی امیرعباس تقی‌پور، توسط شرکت فرهنگ فیلم تهران برای عرضه در شبکه نمایش خانگی تولید می‌شود. ایلنا: نمایش گرگ خیالباف که ...

نمایش «گرگ خیالباف» به کارگردانی مهدی مهدی آبادی و تهیه کنندگی امیرعباس تقی‌پور، توسط شرکت فرهنگ فیلم تهران برای عرضه در شبکه نمایش خانگی تولید می‌شود.

ایلنا: نمایش گرگ خیالباف که پیش از این در تالار هنر و فرهنگسرای ارسباران بر روی صحنه رفته، مراحل پیش تولید خود را در استودیوی فرهنگ سپری می‌کند.

به گزارش ايلنا به نقل از روابط عمومی شرکت فرهنگ فیلم تهران، این نمایش روایت‌گر داستان گرگ قصه‌هاست که از سرزمین قصه خسته شده و روزی تصمیم می‌گیرد که به سرزمین انسان‌ها بیاید. اما پس از اینکه پا به سرزمین انسان‌ها می‌گذارد و با انسان‌ها دوستی می‌کند، پی می‌برد که در انسان‌ها هم خوی گرگی وجود دارد او باز تصمیم می‌گیرد به سرزمین قصه بازگردد و با خود می‌اندیشد: «یه گرگ بد تو قصه بودن بهتر از یک انسان تو واقعیته».

مجید نصیری، علی حاجی‌بنده، سپیده کرمی و سعیده رضایی بازیگران این نمایش هستند.

از دیگر عوامل نمایش گرگ خیالباف می‌توان به مینو آقایی مهر، علاء سیادت، گلناز اصل دین دستیاران کارگردان، رضا شعبانی آهنگساز، آرش شریف‌زاده طراح دکور، بهزاد ناظری مدیر تولید و سید مهدی محمدی مدیر روابط عمومی نام برد.

نمایش فوق ویژه گروه سنی کودکان می‌باشد و زمان آن نیز حدود ۴۵ دقیقه خواهد بود.

این شرکت از حدود پنج سال پیش با هدف تولید و توزیع آثار نمایشی بر‌تر و با شعار «تئا‌تر در خانه» به تولید آثاری چون مکبث، هملت، ‌ سودادخت، ماکاندو، آدم برفی، یه شهر بی‌پرنده، رمپل، مش مش قلی خان، نقالی ایرانی و فیلم کوتاه خاطرات گمشده پرداخته و پیش از این نیز با صدور اطلاعیه‌ای آمادگی خود را برای حمایت از گروه‌های نمایشی که قصد تولید نسخه ویدیویی آثار خود را دارند اعلام کرده بود.

سه شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۱
بازدیدها 1,612
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 5018

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری