خانه » مطالب جالب » مردی که شبیه پرندگان پرواز می‌کند

مردی که شبیه پرندگان پرواز می‌کند

این مرد شبیه به پرندگان پرواز می کند, مردی که مثل پرندگان پرواز می‌کند, مردی که می تواند شبیه پرندگان پرواز می‌کند, گری کانری مرد 42 ساله ای که می ...

این مرد شبیه به پرندگان پرواز می کند, مردی که مثل پرندگان پرواز می‌کند, مردی که می تواند شبیه پرندگان پرواز می‌کند, گری کانری مرد 42 ساله ای که می تواند مثل پرندگان پرواز می‌کند.

گری کانری، ۴۲ ساله، بدلکار و چتر بازی با سابقه است که توانست رکورد پرش از ارتفاع بالای ۲۰۰۰ft را به نام خود کند.

او به وسیله یک هلی کوپتر تا ارتفاع ۲۴۰۰ پا بالا رفته و سپس بدون هیچ وسیله ای در حالی که تنها یک لباس پر شده از باد موسوم به «لباس بال « را به تن کرده بود، به سوی زمین پرواز کرد.

تیم بدلکاری همراه وی از پیش برای فرود او ۱۸،۶۰۰ جعبه های مقوایی را در ابعاد  ۳۵۰ft طول، ۴۰ft  عرض و ۱۲ft ارتفاع در کنار هم چیده و زمینه را برای فرود بدون تجهیزات وی فراهم کرده بودند.چیدن مقواها تقریبا ۶ ساعت از تیم بدلکاری ۱۰ نفره وقت گرفته بود!

وی در هنگام فرود، تنها ۵ ثانیه چتر نجات خود را باز و در نهایت بر روی مقواها فرود آمد.

وقتی که وی در کمال صحت و سلامت بر زمین قدم گذاشت، فریاد صدها نفر تماشاچی به هوا برخواسته و در میان همسر و فرزندان وی نیز از شادی در پوست خود نمیگنجیدند.کانری می گوید: خودم هم تصور نمی کردم که بدون هیچ آسیبی بتوانم فرود بیایم.محاسبات من همگی درست از آب درآمد و این راز موفقیتم بود!!

مدت پرواز وی حدود ۵۰ ثانیه طول کشید.

vihn9rpcqbypym98dyap.jpg 1nixr384zlqsl75inzl.jpg9h6ma9ib9n3pdbvlfumw.jpg hcblorgc3t7b6eazhs8.jpg

دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۱
بازدیدها 1,370
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 4784

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری