خانه » سینما و فیلم » سریال “مرد” را می‌سازم/ فیلمنامه “قلب یخی” را رفاقتی خواندم

سریال “مرد” را می‌سازم/ فیلمنامه “قلب یخی” را رفاقتی خواندم

کارگردان سریال "نابرده رنج" از ساخت سریال تازه‌ای به نام "مرد" برای شبکه سوم سیما خبر داد. علیرضا بذرافشان فیلمنامه‌نویس و کارگردان تلویزیون درباره تازه‌ترین فعالیت‌های خود به خبرنگار مهر گفت: ...

کارگردان سریال “نابرده رنج” از ساخت سریال تازه‌ای به نام “مرد” برای شبکه سوم سیما خبر داد.
علیرضا بذرافشان فیلمنامه‌نویس و کارگردان تلویزیون درباره تازه‌ترین فعالیت‌های خود به خبرنگار مهر گفت: اکنون در حال نگارش سریال “مرد” به تهیه‌کنندگی مجید مولایی برای شبکه سوم سیما هستم که حال و هوایی اجتماعی دارد.

وی افزود: فضای این سریال ارتباطی به کار قبلی‌ام “نابرده رنج” ندارد و داستان آن از 20 سال پیش شروع می‌شود و به امروز می‌رسد و همه جور پرسوناژی در آن وجود دارد.

بذرافشان همچنین درباره اخباری که پیرامون همکاری او با پروژه “قلب یخی” منتشر شده، تصریح کرد: همانطور که گفتم من سر پروژه دیگری هستم، کار دیگری انجام می‌دهم و تعهدات دیگری دارم. صرفا سامان مقدم چهار قسمت از فیلمنامه سریالش را برای من فرستاد تا بخوانم و به او مشاوره بدهم. این ماجرا کاملا دوستانه بود و من همکاری رسمی با پروژه “قلب یخی” ندارم.

وی ادامه داد: تا جایی که می‌دانم نگارش این مجموعه توسط گروهی به سرپرستی خود مقدم انجام می‌شود و سارا خسروآبادی با نظارت مقدم متن را می‌نویسد.

دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۱
بازدیدها 1,161
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 4763

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری