خانه » فرهنگ و ادب » کتاب » داستان‌های یک نقاش چاپ شد

داستان‌های یک نقاش چاپ شد

مجموعه داستان «اما اینجا هنوز برف می‌‌آد» نوشته ایلیا آل‌خمیس، نقاش منتشر شد. به گزارش خبرنگار مهر، این کتاب شامل سه داستان با عناوین «لحظات بی‌رویا»، «اما اینجا هنوز برف می‌‌آد» ...

مجموعه داستان «اما اینجا هنوز برف می‌‌آد» نوشته ایلیا آل‌خمیس، نقاش منتشر شد.
به گزارش خبرنگار مهر، این کتاب شامل سه داستان با عناوین «لحظات بی‌رویا»، «اما اینجا هنوز برف می‌‌آد» و «آشغالدونی» است.

این اولین مجموعه داستان ایلیا آل‌خمیس است. او فارغ‌التحصیل رشته نقاشی و مجمسمه سازی از دانشگاه هنر شیراز است و تا به حال در چند نمایشگاه نقاشی، به صورت گروهی و انفرادی شرکت کرده است.

با نگاهی به این کتاب می‌توانیم این نکته را دریابیم که هر سه داستان مجموعه «اما اینجا هنوز برف می‌آد» دارای نثری شعرگونه‌اند و تصویر در لا به لای آنها موج می‌زند. شاید این بی ارتباط با پیشینه فعالیت فرهنگی و هنری نویسنده نباشد.

قسمتی از متن کتاب مجموعه داستان «اما اینجا هنوز برف می‌آد» را با هم می‌خوانیم: همش تو فکر پیچک باغچه خونمون بودم که همه چی توش می‌ریخت که سر کله‌ات باز پیداش شد و باز انگاری فقط اومده بودی که جلوی منو سد کنی و نزاری ببینم چه جوری برگا از لای اونهمه سیم ول میشن می‌یان پایین و باز….

مجموعه داستان «اما اینجا هنوز برف می‌آد» نوشته ایلیا آل خمیس در شمارگان 2000 نسخه و با بهای 2000 تومان از سوی انتشارات پوینده راهی بازار شده است.

دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۱
بازدیدها 1,169
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 4728

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری