خانه » موسیقی » چه کسی پوستر‌های آلبوم «بهرام رادان» را جمع کرد؟

چه کسی پوستر‌های آلبوم «بهرام رادان» را جمع کرد؟

اتفاقی که در زمان انتشارآلبوم «تصمیم» علی لهراسبی برای این خواننده افتاد و پوستر‌های آلبومش توسط افراد نا‌شناس از سطح شهر جمع آوری شد، این بار گریبانگیر بهرام رادان ...

اتفاقی که در زمان انتشارآلبوم «تصمیم» علی لهراسبی برای این خواننده افتاد و پوستر‌های آلبومش توسط افراد نا‌شناس از سطح شهر جمع آوری شد، این بار گریبانگیر بهرام رادان شد و ظهر جمعه تمام پوسترهای تبلیغاتی این آلبوم در منطقه «سعادت آباد» تهران توسط گروهی نا‌شناس جمع آوری شد.
به گزارش موسیقی ما اتفاقی که در زمان انتشارآلبوم «تصمیم» علی لهراسبی برای این خواننده افتاد و پوستر‌های آلبومش توسط افراد نا‌شناس از سطح شهر جمع آوری شد، این بار گریبانگیر بهرام رادان شد و ظهر جمعه تمام پوسترهای تبلیغاتی این آلبوم در منطقه «سعادت آباد» تهران توسط گروهی نا‌شناس جمع آوری شد.

این در حالیست که این آلبوم کلیه مراحل قانونی اخذ مجوز‌اش را از وزارت ارشاد گذرانده و قرار است به صورت مجاز در بازار موسیقی کشور منتشر شود و این اقدام را می‌شود به نوعی بی‌احترامی به قانون لقب داد.

گفتنی ست اواخر سال گذشته و پس از انتشار ویدئویی از این آلبوم اتهام‌هایی به نوع پوشش بهرام رادان در این ویدئو وارد شد و گفته شد که این نوع گریم، از نوعی فرقه شیطان پرست کپی برداری شده. اما گروه تولید این ویدئو با انتشار عکس‌هایی مدعی شدند که این شخصیت از شخصیت‌های قدیمی ایران باستان است.
منبع : 24 آنلاین

یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۱
بازدیدها 1,280
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 4709

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری