خانه » خانواده » طلسم مرد رمال چشمان دختری را کور کرد

طلسم مرد رمال چشمان دختری را کور کرد

مرد رمال که بهانه درمان بیماری های سخت و حل مشکلات از افراد ساده لوح اخاذی می کرد، با درمان اشتباه خود چشمان دختری را کور کرد. به گزارش خبرنگار مهر، ...

مرد رمال که بهانه درمان بیماری های سخت و حل مشکلات از افراد ساده لوح اخاذی می کرد، با درمان اشتباه خود چشمان دختری را کور کرد.
به گزارش خبرنگار مهر، چندی قبل زنی با مراجعه به ماموران پلیس آگاهی مشهد با طرح شکایتی گفت: دخترم به بیماری کم بینایی دچار بود تلاش پزشکان نیز برای درمان او بی نتیجه مانده بود. چند وقت پیش از طریق یکی از دوستانم متوجه شدم که مرد رمالی است که با طلسم های خود می تواند بیماری های سخت را درمان کند. سراغ مرد رمال رفتم و او با گرفتن یک میلیون و 500 هزار تومان طلسمی به من داد و خواست آن را روی چشمان دخترم بگذارم. این کار را به مدت یک ماهه انجام دادم اما پس از آن نه تنها بیماری دخترم درمان نشد بلکه بینایی خود را از دست داد.

پس از این شکایت ماموران تحقیقات خود را آغاز کرده و دریافتند مرد رمال سواد ندارد و پیش از این سبزی فروش دوره گرد بود. او با فریب افراد ساده لوح آنها را به خانه اش می شکاند و با دادن وعده های واهی مانند درمان بیماری، حل مشکلات و … از آنان کلاهبرداری می کرد.

در ادامه تیمی از ماموران راهی خانه متهم شده و در بازرسی آنجا وسایل رمالی و فالگیری کشف کردند. همچنین دفترچه ای پیدا شد که در آن متهم با کمک اعضای خانواده اش درخواست های مشتریان خود را یادداشت می کرد. در این دفترچه درخواست هایی مانند خرید” ال سی دی” و درمان بیماری های ساده وجود داشت.

سرهنگ بیدمشکی – رئیس پلیس آگاهی استان خراسان رضوی – با اعلام این خبر گفت: هم اکنون تحقیقات از متهم در اداره آگاهی ادامه دارد.

یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۱
بازدیدها 1,531
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 4689

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری