خانه » سینما و فیلم » جوابیه همسر «داود رشیدی» به ادعای «فرج‌الله سلحشور»

جوابیه همسر «داود رشیدی» به ادعای «فرج‌الله سلحشور»

ادعای سلحشور مبنی بر تجلیل وزارت ارشاد از یک ساواکی، واکنش احترام برومند، همسر داود رشیدی را به‌دنبال داشت. واکنشی که در قالب یک جوابیه به کارگردان «مردان آنجلس» نوشته ...

ادعای سلحشور مبنی بر تجلیل وزارت ارشاد از یک ساواکی، واکنش احترام برومند، همسر داود رشیدی را به‌دنبال داشت. واکنشی که در قالب یک جوابیه به کارگردان «مردان آنجلس» نوشته شد.

به گزارش سینماپرس، در متن نامه آمده است: «این آقای محترم در اظهاراتشان به مناسبت موفقیت یک فیلم ایرانی در اسکار و انتقاد نسبت به جشنواره و فیلم فجر ناگهان ادعا فرمودند یکی از کسانی که در جشنواره فیلم فجر از او تجلیل شده است ساواکی است…! ایشان حتی جرأت نکرده‌اند نام این شخص را ببرند، چون به خوبی می‌دانند ادعایشان از بیخ و بن غلط است… البته در یک اقدام شجاعانه آقای شورجه و آقای حسین زندباف را مستثنی نموده‌اند.»

وی در ادامه نامه نوشته است:«حالا می‌ماند آقای داود رشیدی، آقای بزرگ‌نیا و آقای زرین‌دست.
ای کاش آنقدر شهامت داشتند که نام شخص مورد نظرشان را قید می‌کردند تا ببینیم کسی که ادعای مسلمانی دارد چطور می‌تواند به شخصیت‌های مورد احترام جامعه اتهام‌های ناروا وارد کند. در حال حاضر ایشان مثل یک بچه شده‌اند که هرچه می‌کنند و هرچه می‌گویند یک بزرگتر به ایشان تذکر نمی‌دهد.
اول هنرپیشه‌ها را مورد اهانت و تمسخر قرار می‌دهند. بعد به جامعه زنان هنرمند لقب‌های فاخر عطا فرمودند…. حالا کار به جایی رسیده که به شخص وزیر، معاونت سینمایی و دبیر جشنواره فیلم فجر بی‌احترامی می‌کنند یعنی این آقایان می‌آیند از یک ساواکی تجلیل ‌کنند؟!»

برومند در ادامه گفته است:«بعد از سی و دو سال مسؤولان ما نمی‌دانند شخص مورد نظر ایشان که اتفاقاً بر عکس این آقا که برای توده مردم ناشناخته هستند، مورد احترام و شناخت جامعه است، ساواکی است؟! واقعاً به همین سادگی می‌شود به یکدیگر اتهام وارد کرد بدون اینکه به بار قانونی و اخلاقی و وجدانی اتهامات بی‌اساس فکر کرد. بنده ضمن، تشکر فراوان و عرض خسته نباشید خدمت‌ آقای خزاعی دبیر محترم جشنواره فیلم فجر تقاضا دارم از عملکرد خود و حیثیت جشنواره فیلم فجر دفاع کنند. از سعدی که خدایش بیامرزد مدد می‌گیرم تا احساس قلبی‌خودم را به خوبی بیان کنم…»

یکشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۰
بازدیدها 1,241
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 468

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری