خانه » فرهنگ و ادب » ادبیات » حميد پورآذري كارگاه‌هاي بداهه‌اش را به صحنه برد

حميد پورآذري كارگاه‌هاي بداهه‌اش را به صحنه برد

حميد پورآذري كه اخيرا يك كارگاه سه روزه بازيگري را در دانشكده هنرهاي زيبا برپا كرده است، روز گذشته ـ 13 اسفند ماه ـ نتيجه اين كارگاه را در قالب ...

حميد پورآذري كه اخيرا يك كارگاه سه روزه بازيگري را در دانشكده هنرهاي زيبا برپا كرده است، روز گذشته ـ 13 اسفند ماه ـ نتيجه اين كارگاه را در قالب يك نمايش كوتاه به صحنه برد.

 اين كارگردان تئاتر به خبرنگار بخش تئاتر خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، گفت: كارگاه‌ سه روزه‌اي را با محوريت بازيگري و بداهه در دانشكده هنرهاي زيبا برگزار كردم كه روز گذشته ـ13 اسفند ماه ـ حاصل اين كارگاه در قالب نمايش كوتاهي با محوريت «خواب» به اجرا رسيد.

 وي توضيح داد: بيشترين موضوعي كه در اين كارگاه بر آن تمركز داشتيم بداهه رفتاري و گفتاري است كه مبناي آن اعتمادسازي و اعتماد كردن به خود و ديگري است و نوعي تمرين اجرا به شمار مي‌آيد. ملاك اصلي اين رفتار اين است كه گروه به يكديگر اعتماد داشته باشد.

به گفته او، حدود بيست تن از دانشجويان دانشكده هنرهاي زيبا در كنار چند دانشكده ديگر، شركت‌كنندگان در اين كارگاه سه روزه بودند. اين گروه، نمايش كوتاهشان را در تالار استاد سمندريان دانشكده هنرهاي زيبا به صحنه بردند.

به گزارش ايسنا، حميد پورآذري روزهاي 14 و 16 اسفند ماه نيز كارگاه مشابهي را در همايش زمستان موسسه فرهنگي هنري «مكتب تهران» برگزار مي‌كند.

یکشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۰
بازدیدها 1,151
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 457

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری