خانه » تحلیل » اميدوارم ده‌نمكي را از ساخت فيلم ممنوع كنند/ پشيمانم از اينكه در هنر تحصيل كردم

اميدوارم ده‌نمكي را از ساخت فيلم ممنوع كنند/ پشيمانم از اينكه در هنر تحصيل كردم

رضا ايرانمنش،بازيگر سينما،تئاتر و تلويزيون در گفتگو با خبرنگار حوزه تلويزيون باشگاه خبرنگاران گفت:در وضعيت روحي و جسمي خوبي بسر نمي‌برم ،ولي خدارا شكر مي‌كنم كه از بيمارستان مرخص شدم. وي افزود:‌من جزء ...

رضا ايرانمنش،بازيگر سينما،تئاتر و تلويزيون در گفتگو با خبرنگار حوزه تلويزيون باشگاه خبرنگاران گفت:در وضعيت روحي و جسمي خوبي بسر نمي‌برم ،ولي خدارا شكر مي‌كنم كه از بيمارستان مرخص شدم.
وي افزود:‌من جزء مظلومان هستم و متاسفانه با وضعيت فعلي سينما هيچگونه پيشنهادي به امثال ما نمي‌شود.
وي اظهار داشت:گاهي پيشيمان مي‌شوم از اينكه شش سال از عمر خود را به تحصيل در هنر گذراندم و اكنون بايد شاهد ساختن آثار جنگي و دفاع مقدس از سوي افرادي چون مسعود ده‌نمكي باشيم.
وي ابراز داشت:او در اخراجي‌هاي (1) به مسخره كردن جنگ و درسري دوم به دست انداختن آزادگان پرداخت و اكنون هم مي‌خواهد اثري مربوط به شهداي گمنام بسازد.
وي افزود:خيلي از شهداي ما پلاك‌هاي خود را مخفي مي‌كردند كه ناشناس بمانند؛ولي ده‌نمكي به دنبال از بين بردن ارزشهاست و اميدوارم كسي پيدا شود كه او را از ساخت هرگونه اثري در سينما منع كند.
وي ادامه داد:اگر قرار باشد فيلمي در اين خصوص ساخته شود ،بايد جلوي دوربين “حاتمي‌كيا” و “شورجه” رود كه خود بچه جنگ بوده‌اند.
وي خاطرنشان كرد:‌ما براي بدست آوردن اين انقلاب بسيار زحمت كشيده‌ايم و نبايد بگذاريم امثال ده‌نمكي همه ارزش هاي ما را زير سوال برند./

پنج شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۱
بازدیدها 1,055
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 4348

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری