خانه » فناوری » راه‌اندازی وب‌سایت با هر آدرسی به زودی ممکن می‌شود

راه‌اندازی وب‌سایت با هر آدرسی به زودی ممکن می‌شود

به نقل از ایندیاتایمز در حالی که در حال حاضر محدودیت های فراوانی در این زمینه وجود دارد و کمبود دامنه و پسوندهای اینترنتی گزینه های قابل انتخاب برای علاقمندان به خرید ...

به نقل از ایندیاتایمز در حالی که در حال حاضر محدودیت های فراوانی در این زمینه وجود دارد و کمبود دامنه و پسوندهای اینترنتی گزینه های قابل انتخاب برای علاقمندان به خرید دامنه اینترنتی را محدود کرده، اجرای این طرح بسیاری از این نابسامانی ها را برطرف می کند.

البته یک مشکل نرم افزاری باعث شده بخشی از جزییات این طرح و برنامه های کاربردی آن در هفته گذشته افشا شوند. این مساله حامیان این طرح را مجبور به تعطیلی موقت آن کرد. سازمان آیکان در راستای حمایت از این طرح به سازمان های مختلف تا 30 می فرصت داده تا پسوندهای اینترنتی مورد علاقه خود برای ثبت دامنه مانند .london،  .ecoیا .canon را اعلام کرده و مالکیت خود بر آنها را به ثبت برسانند.

این پسوندها به شرکت های بزرگ امکان می دهد بر نحوه فعالیت خود در فضای مجازی کنترل بیشتری داشته باشند و بازدیدکنندگان را به طور مستقیم به سایت های مورد نظرشان بفرستند. پیش بینی می شود اجرای کامل این طرح بیش از 185 هزار دلار هزینه در بر داشته باشد.

پنج شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۱
بازدیدها 1,173
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 4298

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری