خانه » سینما و فیلم » تئاتر » تله تئاتر “کافه سبیل” را می‌نویسم

تله تئاتر “کافه سبیل” را می‌نویسم

جلال الدین دری از نگارش تله تئاتری با عنوان "کافه سبیل" برای شبکه چهارم سیما خبر داد. جلال الدین دری نویسنده با اعلام این مطلب به خبرنگار مهر گفت: مشغول نگارش ...

جلال الدین دری از نگارش تله تئاتری با عنوان “کافه سبیل” برای شبکه چهارم سیما خبر داد.
جلال الدین دری نویسنده با اعلام این مطلب به خبرنگار مهر گفت: مشغول نگارش مجموعه تله تئاتری به نام “کافه سبیل” در 26 قسمت 40 دقیقه‌ای هستم که تا به حال دو قسمت از آن نگارش شده و منتظر نظرات نهایی شوراها برای تصویب ادامه نگارش هستم.

وی با اشاره به اینکه ممکن است کارگردانی و تهیه کنندگی این مجموعه را خود بر عهده بگیرد، درباره برنامه‌ای که برای گروه کودک شبکه قرآن می‌سازد، اظهار کرد: مینا گلپایگانی به عنوان مجری برنامه انتخاب شده و تاکنون با حضور او 15 قسمت را ضبط کرده‌ایم تا از اول تیر ماه روی آنتن برود.

دری افزود: این برنامه موارد تربیتی کودکان را به آنها گوشزد می‌کند. بخشی از کار که به ماه رمضان مربوط می‌شود و بخش دیگر به تقویم روز و مناسبت‌ها می‌پردازد. مفاهیمی چون خوش قول بودن، صرفه جویی، کتاب خوندن و استفاده نکردن از وسایل دیگران در هر قسمت از این برنامه 15 دقیقه‌ای مطرح می‌شود.

تهیه‌کننده و کارگردان هنری این برنامه با تاکید بر ترکیب انیمیشن و رئال برای نخستین بار در این اثر، تصریح کرد: بخش‌های حضور مجری تصویربرداری شده و محمد امامی به عنوان کارگردان تلویزیونی و انیمیشن به تدریج حضور پرنده‌ای به نام هدهدخان را در قالب انیمیشن به برنامه اضافه می‌کند و اکنون گروه انیماتورها مشغول طراحی هستند.

چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۱
بازدیدها 1,260
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 4180

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری