خانه » سینما و فیلم » فیلم‌برداری «دوزخ‌تر» آغاز شد

فیلم‌برداری «دوزخ‌تر» آغاز شد

فیلم‌برداری فیلم بلند ویدئویی «دوزخ‌تر» به کارگردانی سپهر ماکان و تهیه‌کنندگی محسن صرافی اغاز شده است .   ایلنا: فیلم‌برداری فیلم بلند ویدئویی «دوزخ‌تر» به کارگردانی سپهر ماکان و تهیه‌کنندگی محسن صرافی ...

فیلم‌برداری فیلم بلند ویدئویی «دوزخ‌تر» به کارگردانی سپهر ماکان و تهیه‌کنندگی محسن صرافی اغاز شده است .

 

ایلنا: فیلم‌برداری فیلم بلند ویدئویی «دوزخ‌تر» به کارگردانی سپهر ماکان و تهیه‌کنندگی محسن صرافی اوایل هفته جاری در شهرستان شاهرود (استان سمنان) آغاز شد.

به گزارش ايلنا سپهر ماکان پیش‌تر فیلم کوتاه «مجلس سوگ» و نگارش چند فیلم‌نامه بلند داستانی را در کارنامه خود به ثبت رسانده است. و این فیلم اولین اثر بلند وی محسوب می‌شود که که اواخر هفته گذشته پروانه ساخت آن از سوی اداره کل نظارت و ارزشیابی سینمای حرفه‌ای صادر شد .

با توجه به اینکه داستان این فیلم در یک منطقهٔ کوهپایه‌ای رخ می‌دهد و شرایط محیطی و آب و هوایی نقش مهمی در فیلم دارد، عوامل تولید در طول ایام پیش تولید و باز بینی لوکشین‌ها منطقه شاهرود را برای فیلم ‌برداری انتخاب کرده است. و بر اساس برنامه ریزی به عمل آمده پیش بینی می‌شود تصویربرداری این فیلم تا اواخر خرداد در شهر یاد شده ادامه داشته باشد و سکانس‌های پایانی نیز پس از بازگشتِ گروه در شهر تهران فیلم‌ برداری خواهد شد. تدوین فیلم نیز به صورت همزمان زیر نظر کارگردان انجام می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم که از بازیگرانی چون سپیده علایی، هادی فرجام، حسین بیاری و اکبر رحیمی به همراه جمعی از افراد محلی بهره می‌برد، آمده است: یاور، پیرمرد تنهایی که سال‌ها به دور از شهر و آبادی خود به گله‌داری مشغول است در پی یک حادثه ناگزیر می‌گردد برای مدت کوتاهی پذیرای زنی بشود. این موضوع فارغ از حرف و حدیث‌های آزاردهندهٔ اطرافیان، عواقب دیگری نیز برایش به همراه دارد.

سایر عوامل فیلم عبارتند از:
کارگردان: سپهر ماکان، تهیه کننده و مدیرتولید: محسن صرافی، مشاور تهیه‌کنند: مجتبی متولی، تصویربردار: بابک مهربخش، مدیر تدارکات: یاسر رحیمی، دستیار اول تصویربردار: بابک ونداد، دستیار تولید: سمیرا بیاری، گزینش لباس و لوازم صحنه: سپهر ماکان.

سه شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۱
بازدیدها 1,573
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 4171

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری