خانه » سینما و فیلم » سجادپور در گفت‌‌وگو با ايسنا: هنوز «تعطيلي» خانه سينما برقرار و قطعي است

سجادپور در گفت‌‌وگو با ايسنا: هنوز «تعطيلي» خانه سينما برقرار و قطعي است

سيدعليرضا سجادپور با اشاره به نقض حكم وزارت ارشاد در ارتباط با انحلال خانه سينما تصريح كرد: از نظر ما هنوز «تعطيلي» خانه سينما برقرار و قطعي است.     مدير كل نظارت ...

سيدعليرضا سجادپور با اشاره به نقض حكم وزارت ارشاد در ارتباط با انحلال خانه سينما تصريح كرد: از نظر ما هنوز «تعطيلي» خانه سينما برقرار و قطعي است.

 

 

مدير كل نظارت ارزشيابي سازمان سينمايي در گفت‌وگو با خبرنگار سينمايي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، با اشاره به مصاحبه رئيس ديوان عدالت اداري با ايسنا و اعلام خبر نقض حكم وزارت ارشاد در ارتباط با انحلال خانه سينما از سوي وي گفت: اگر در اصل مصاحبه دقت كنيد مي‌بينيد كه از حكم انحلال خانه سينما يك اشكال شكلي گرفته شده و طبيعي است كه با رفع آن اشكال، حكم «انحلال» مي‌تواند همچنان برقرار باشد.

 

وي ادامه داد: ضمن آنكه، اساسا هنوز نظر ديوان عدالت اداري به وزارت ارشاد نرسيده است و ما هم مانند رسانه‌ها، اين موضوع را تنها از طريق مصاحبه رئيس محترم ديوان عدالت اداري متوجه شديم. اعلام حكم به اين شكل، براي ما كمي غيرعادي است كه چرا بايد چنين موضوعي به صورت مصاحبه رسانه‌اي اعلام شود نه نامه رسمي.

 

سجادپور در پايان سخنانش، با اشاره به اينكه معاونت حقوقي وزارت ارشاد پاسخي در اين باب تنظيم كرده است، تصريح كرد: از نظر ما همچنان «تعطيلي» خانه سينما برقرار و قطعي است.

سه شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۱
بازدیدها 1,373
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 4147

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری