خانه » سینما و فیلم » اطلاعی از وضعیت اکران “ضدگلوله” ندارم

اطلاعی از وضعیت اکران “ضدگلوله” ندارم

مصطفی کیائی عنوان کرد: با وجود اینکه در خبرها آمده فیلم "ضدگلوله" قرار بوده به زودی در گروه سینمایی آزادی به روی پرده برود، اما بازهم اکرانش به تعویق افتاده‌است، ...

مصطفی کیائی عنوان کرد: با وجود اینکه در خبرها آمده فیلم “ضدگلوله” قرار بوده به زودی در گروه سینمایی آزادی به روی پرده برود، اما بازهم اکرانش به تعویق افتاده‌است، بنده اصلاً در جریان این موضوع نیستم.

مصطفی کیائی در این ارتباط به خبرنگار مهر گفت: من در جریان اکران فیلمم بعد از “آخرین سرقت” در گروه سینمایی آزاد نیستم که بخواهم درباره تعویق دوباره آن صحبت کنم. هنوز ما جواب مشخصی در ارتباط با اصلاحیه سکانس پایانی این فیلم از ارشاد نگرفته‌ایم و نمی‌دانم قرار است چه اتفاقی برای نمایش عمومی “ضدگلوله” بیافتد.

وی افزود: طی هفته آینده برای گرفتن پروانه ساخت “خط ویژه” اقدام می‌کنم. این فیلم یک تریلر شهری است که به تهیه‌کنندگی مسعود جعفری جوزانی ساخته خواهد شد.

کیائی ادامه داد: بعد از صادر نشدن پروانه ساخت “آقازاده‌ها” برای نوشتن این فیلمنامه اقدام کردم و در نظر داریم اوایل تابستان کار را کلید بزنیم. “خط ویژه” در ارتباط با چند جوان است که پول زیادی به دست می‌آورند.

 

سه شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۱
بازدیدها 1,152
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 4068

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری