خانه » فرهنگ و ادب » شعر » شناخت عناصر شعر در «روزی روزگاری شعر» گردآوری شد

شناخت عناصر شعر در «روزی روزگاری شعر» گردآوری شد

انسیه موسویان از آماده‌سازی کتاب «روزی روزگاری شعر» با رویکرد آموزش و شناخت عناصر شعر به نوجوانان خبر داد. انسیه موسویان، شاعر در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: «روزی روزگاری شعر» ...

انسیه موسویان از آماده‌سازی کتاب «روزی روزگاری شعر» با رویکرد آموزش و شناخت عناصر شعر به نوجوانان خبر داد.
انسیه موسویان، شاعر در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: «روزی روزگاری شعر» در حال حاضر زیر چاپ است و احتمالا تا پایان تابستان امسال راهی بازار شود. این کتاب عناصر شعر را به نوجوانان می‌شناساند و مطالب آن به شیوه کارگاهی تهیه و تدوین شده است.

وی افزود: همان‌طور که اشاره شد، مباحث و موضوعات این کتاب به صورت کارگاهی و همراه با مثال و تمرین مطرح شده‌اند. موضوعات تئوری با شکل ساده برای نوجوانان علاقه‌مند به شعر شرح داده شده است. این کتاب قرار است در قالب مجموعه‌ای سه جلدی که شامل آموزش‌های داستان، نقاشی و شعر به نوجوانان است، منتشر شود که آماده‌سازی و نگارش کتاب مربوط به شعر آن به عهده من گذاشته شد.

این شاعر گفت: این کتاب را به تازگی به انتشارات طلایی تحویل داده‌ام و قرار است در حجمی حدود 150 صفحه به چاپ برسد.

موسویان درباره آثار دیگرش گفت: کتاب دیگری هم دارم که در حال حاضر آن را به ناشر تحویل نداده‌ام و ناشر قطعی آن مشخص نشده است. نام فعلی کتاب «حوالی اردیبهشت» است و در صورتی که نامش تغییر نکند، با همین عنوان چاپ خواهد شد. این مجموعه، اشعار جدیدم به همراه تعدادی از ترانه‌هایی را که در چند سال اخیر سروده‌ام، شامل می‌شود.

شاعر مجموعه «شب ستاره و گیسو» ادامه داد: اشعار این کتاب شامل مضامین تغزلی هستند و زبان شعرهایش مانند مجموعه‌های قبلی‌ام است. طبق سخن برخی از دوستان که شعرها را خوانده‌اند، اشعار «حوالی اردیبهشت» روان و صمیمانه هستند و به علاوه مولفه‌های زنانگی هم در آن‌ها وجود دارد. این مجموعه 40 قطعه شعر را در بر می‌گیرد.

سه شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۱
بازدیدها 1,607
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 4040

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری