خانه » شهر من » حوادث » انفجار نارنجك 7 كشته و زخمي برجاي گرفت

انفجار نارنجك 7 كشته و زخمي برجاي گرفت

بر اثر انفجار غیرعمدی یک قبضه نارنجک دستی دراین واحد مسکونی ۳ نفر در دم فوت و ۴ نفر دیگر نیز به شدت مصدوم که جهت مداوا به بیمارستان منتقل ...

بر اثر انفجار غیرعمدی یک قبضه نارنجک دستی دراین واحد مسکونی ۳ نفر در دم فوت و ۴ نفر دیگر نیز به شدت مصدوم که جهت مداوا به بیمارستان منتقل شدند.

 

ايلنا: فردی که یک قبضه نارنجک را از کوههای اطراف شهرستان نیک شهر سیستان و بلوچستان پیدا کرده بود و بر اثر سهل انگاری و جهالت به منزل برده بود منجر به زخمی و کشته شدن ۷ نفر از اعضای خانواده خود شد.

به گزارش ايلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، در پی اطلاع از وقوع یک انفجار در روستای درگز ازتوابع شهرستان نیک شهر ماموران انتظامی جهت بررسی موضوع به محل وقوع حادثه مراجعه کردند.

ماموران انتظامی در بررسی اولیه مشاهده کردند بر اثر انفجار غیر عمدی یک قبضه نارنجک دستی دراین واحد مسکونی ۳ نفر در دم فوت و ۴ نفر دیگر نیز به شدت مصدوم که جهت مداوا به بیمارستان منتقل شدند.

ادامه تحقیقات پلیس حاکی است، نارنجک توسط یکی از متوفیان به هویت «کریم» که معتاد بوده و نارنجک را از کوههای اطراف روستا پیدا کرده و بر اثر جهالت و کنجکاوی به منزل آورده بوده شد و موجب این حادثه شد.

یکشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
بازدیدها 1,210
دیدگاه ها . نظر
کد خبر 3928

Comments are closed.


عضویت در خبرنامهء خبر شهری